نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

شیشه ضدگلوله اصفهان

کارخانه شیشه های ضد گلوله اصفهان:

کارخانه شیشه های ضد گلوله اصفهان تولید کننده انواع شیشه های مقاوم و با کیفیت می باشد.این کارخانه با پیشرفت تکنولوژی توانسته است در طراحی و ساخت شیشه های متنوع و مختلف در ابعاد و ضخامت مختلف رتبه ی برتری را در بین شرکت های تولید کننده به خود اختصاص دهد.

باید بدانید که استفاده از شیشه همان طور که می تواند جنبه زیبایی داشته باشد  می توان جنبه های امنیتی اقتصادی و اینکه برای  استفاده نور کافی برای فضاهایی که نور در داخل آن ها کم است و اینکه استفاده از آن ها برای جدا کردن فضاهایی از اتاق ….می باشد.

 استفاده دیگری که از این نوع شیشه ها می تواند شود در برابر حملات برای جاهایی که امنیت در آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد که به آن ها شیشه های ضد گلوله و یا شیشه های مقاوم در برابر گلوله هم می گویند که در ادامه مقاله به توضیحات کامل در مورد آن می پردازیم.

شاید سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده باشد مانند : شیشه ضد گلوله چیست چه جاهایی می تواند کاربرد داشته باشد؟آیا برای خرید ابعاد و ضخامت محصول برای ما حائز اهمیت می باشد  و یا اینکه از کدام نوع شیشه برای شیشه های ضد گلوله استفاده کنیم؟جنس های مختلفی برای شیشه های ضد گلوله داریم یا خیر؟و سوالات متفاوت دیگری که می توانید با مطالعه کامل این مقاله پاسخ تمامی سوالات خود را پیدا کنید.

شیشه ضد گلوله اصفهان چیست؟

بدانید استفاده از شیشه های ضد گلوله اصفهان برای ایمن سازی و مشکلات اجتماعی مانند سرقت…می تواند استفاده شود.شیشه های ضد گلوله برای جاهایی استفاده می شود که بخواهیم آن مکان را در برابر هجوم سارقان و مهاجمین امن کنیم پس می توان گفت که این نوع شیشه ها هم می توانند جنبه زیبایی و هم امنیتی داشته باشند.

جنبه امنیتی جاهایی مثل بانک ها طلافروشی هاو ……باید از شیشه های ضد گلوله با کیفیت استفاده شود.پس می توان گفت شیشه های ضد گلوله یکی از مهم ترین تجهیزات است  که بیشترین استفاده را در تکنولوژی دارد.شیشه های ضد گلوله همان طور که از نام آن ها مشخص است برای جلوگیری از رد نشدن گلوله از شیشه و جلوگیری از به خطر نیفتادن اشخاص مورد نظر در محیط می باشد.

شیشه های ضد گلوله با کیفیت و انواع مختلف در ابعاد و ضخامت های متفاوت در ایران تولید و به فروش می رسند.شیشه ضد گلوله اصفهان یکی از بهترین شرکت ها در تولید شیشه های ضد گلوله می باشد که می توانید با اطمینان کامل خرید کنید.

مشخصات شیشه های ضد گلوله اصفهان:

شیشه های ضد گلوله اصفهان از چندین لایه شیشه با ضخامت های مختلف ساخته می شوند ضخامت هایی برابر۶.۸.۱۰ میلی متری و در بین شیشه هایی از طلق های استفاده می شود که با برخورد گلوله به این نوع شیشه ها باعث جلوگیری و شکست نشدن شیشه و اینکه مانع ورود گلوله به محیط مورد نظر می شود.

به این مورد توجه داشته باشید که با برخورد گلوله ، شیشه در بافت خود شکسته می شود و در محیط اطراف ریخته نمی شود.

از شیشه های ضد گلوله اصفهان برای جاهایی که هم امنیت و هم جان دیگران برای آن ها مهم و حائز اهمیت باشد مانند طلافروشی ها.بانک ها بیمارستان هاو ….می توان استفاده کرد.و این را بدانید  شیشه هایی که توسط شرکت ضد گلوله اصفهان تولید می شوند به صورت استاندارد و با تکنولوژی امروزه تولید و به فروش می رسد.

جنس شیشه های ضد گلوله اصفهان:

شیشه های ضد گلوله اصفهان از چند لایه شیشه و پلاستیک تولید می وند.شیشه های به کار رفته شیشه های معمولی نیستند بلکه استفاده از شیشه ای با ضخامت تر از شیشه های معمولی می باشند زیرا با برخورد گلوله به شیشه های معمولی شکسته و گلوله رد می شود.

این را بدانید که پلاستیک به کار رفته در آن ها از جنس مواد کربن دار می باشد.جنس استفاده شده برای شیشه های ضد گلوله اصفهان شیشه لمینیت شده می باشد و این نوع شیشه می تواند از رد شدن گلوله به محیط جلوگیری کند.

خرید و فروش شیشه های ضد گلوله اصفهان:

قیمت فروش شیشه های ضد گلوله اصفهان بستگی به متریال و نوع ضخامت و ابعاد که مصرف کننده برای کار خود انتخاب می کند بستکی دارد.فروش و عرضه شیشه های ضد گلوله اصفهان هم توسط کارخانه های تولید کننده این محصول هم توسط نمایندگانی که در سطح شهر های دیگر دارد به فروش می رسند.

به دلیل مشکلات اجتماعی که روزانه در سطح کشور و خطرات ناشی از آن بیشتر شده است استفاده از شیشه های ضد گلوله بیشتر مورد استفاده و حائز اهمیت برای مراکز طلافروشی ها و بانک ها و ….شده است پس شرکت تولید شیشه های ضد گلوله اصفهان در تلاش است با بکار بردن متریال های با کیفیت و مقاوم به مشتریان خود کمک کند و نیاز آن ها را به این محصول برطرف نماید.

شرکت شیشه های ضدگلوله اصفهان:

شرکت شیشه های ضد گلوله اصفهان معروف ترین و با کیفیت ترین شرکت در بین شرکت های تولید کننده شیشه می باشد که می توانید با اطمینان کامل شیشه مورد نظر خود را خریداری کنید.رضایت مشتری مهم ترین هدف اصلی ما در کسب کارمان می باشد و با تلاش برای ارائه بهترین محصول تجربه خرید خوب را در ذهن مشتریان نقش می بندیم.برای خرید و مشاوره با کارشناسان شرکت نگین شرق تماس بگیرید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.