نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

شیشه های ضد گلوله قزوین

کارخانه نگین شرق تولید کننده انواع شیشه های ضد گلوله  با کیفیت و مقاوم در برابر حملات احتمالی وارد شده بر اثر اصابت گلوله می باشد.شیشه ضد گلوله قزوین تولید شده از امنیت بالایی برخوردار می باشد و در تولید این نوع شیشه ها از روش های مختلفی استفاده می کنند و به این نکته توجه داشته باشید که شیشه های ضد گلوله ضخیم تر از شیشه های معمولی می باشند.

شاید قبل از اینکه این مقاله را بخوانید سوالات زیادی ذهن شما را درگیر کرده باشد که با مطالعه این مقاله می توانید جواب سوالات خود را پیدا کرده سوالاتی چیست؟ کاربرد شیشه های ضد گلوله قزوین؟ این نوع شیشه ها در کجا و چگونه می شود استفاده کرد؟ خرید و قیمت شیشه های ضد گلوله قزوین ؟ و کلی سوال های دیگر که می توان در این مقاله به آن ها پاسخ داده شود.

قبل از شروع مقاله این رابدانید که ما هیچ گونه شیشه ضد گلوله ای نداریم و نام گذاری این نوع شیشه ها به نام شیشه های ضد گلوله نامناسب بوده است زیرا ما هیچ نوع شیشه ای نداریم که با اصابت مثلا گلوله شکسته و سوراخ نشود پس می توان به این نوع شیشه ها شیشه مقاوم در برابر گلوله نامید.شیشه های مقاوم در برابر گلوله فقط می تواند کمک به تاثیرات گلوله های وارد شده را به تاخیر بیندازند.

جنس شیشه های ضد گلوله قزوین از چیست؟

جنس شیشه های ضد گلوله قزوین  از نوع شیشه های لمینیت شده می باشد.استفاده از این نوع شیشه لمینیت شده در شیشه های ضد گلوله به این دلیل می باشد که با اصابت گلوله به شیشه.گلوله از آن عبور نمی کند فقط شیشه در بافت خود شکسته می شود این نوع شیشه ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند.پس در تولید شیشه های ضد گلوله قزوین  از شیشه های لمینیت شده به جای شیشه های خام و یا سکوریت شده استفاده می شود زیرا اگر در ساخت شیشه های ضد گلوله قزوین از شیشه های سکوریت شده استفاده شود گلوله به راحتی از این نوع شیشه ها عبور می کند و با برخورد گلوله به آن ها از هم پاشیده می شوند و به دور اطراف ریخته می شوند و امنیت و مقاومت بالایی هم ندارند.

سوالی که احتمال دارد ذهن شما را درگیرمی کند این باشد که شیشه لمینیت شده چیست چرا در ساخت شیشه های ضد گلوله قزوین از آن استفاده می شود؟ همان طور که در مطالب قبل به آن اشاره کردیم شیشه های لمینیت شده مقاومت و ضخامت بالایی در برابر اصابت گلوله ها دارند.این نوع خاصیت که این نوع شیشه ها دارند به علت لایه پلمیری که در آن به کار می رود می باشد.این نوع شیشه از دو یا چند لایه ی پلیمری یا سکوریت ترکیب و تحت فشار و حرارت قرار می گیرند تا به مقاومت و ضخامت برسند.

کاربرد شیشه های ضد گلوله قزوین:

استفاده در جاهایی که امنیت در آن ها حائز اهمیت می باشد.کاربرد آن ها در طلافروشی ها بانک ها صرافی ها….

خرید شیشه های ضد گلوله قزوین:

شرکت شیشه های ضد گلوله قزوین با تولید انواع شیشه ها با کیفیت و ضمانت بالا که می توانید با وارد شدن به سایت و در بخش محصولات انواع شیشه ها تولید شده توسط این شرکت را مشاهده و با کارشناسان فروش جهت مشاوره و خرید تماس بگیرید و از بخش آنلاین با وارد کردن اطلاعات محصول خود را خریداری کنید.شرکت شیشه های ضد گلوله قزوین بعد از فروش محصول به شما جهت پاسخ گویی به سوالات شما آماده خدمت رسانی می باشد.

قیمت شیشه های ضد گلوله قزوین:

قیمت شیشه های ضد گلوله از مهم ترین مسائل مصرف کنندگان می باشد ولی مسئله حائز اهمیت تر از قیمت می توان گفت باید از شیشه هایی استفاده شود که امنیت و مقاومت بالایی در برابر حملات داشته باشند.پس می توان گفت در شیشه های ضد گلوله امنیت و ایمنی حرف اول را می زند مثلا در جاهایی مثل طلافروشی ها حتما باید از شیشه های ضد گلوله با کیفیت استفاده شود چون در چنین جایی امنیت خیلی مهم است.قیمت شیشه های ضد گلوله قزوین متفاوت می باشد قیمت بر اساس نوع شیشه ضخامت ابعاد به کار رفته در شیشه ها متفاوت می باشد و بستگی به این دارد که در کجا و با چه ابعادی و ضخامتی قرار است به کار رود.

کارخانه شیشه ضد گلوله:

کارخانه نگین شرق تولید کننده شیشه ضد گلوله قزوین  و ارائه دهنده انواع شیشه های ضد گلوله می باشد که این نوع شیشه طبق در خواست مشتری در سایز و ابعاد و رنگ های مختلف تولید و عرضه می شوند.اگر قصد خرید و یا مشاوره دارید لطفا با مشاوران و کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

مطالب زیر را حتما بخوانید