نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

شیشه ضدگلوله شیراز

شرکت شیشه های ضد گلوله شیراز توانسته است با تلاش روز افروزن و با استفاده از تکنولوژی امروزه با کیفیت ترین و مرغوب ترین شیشه های ضد گلوله که امروزه به دلیل مشکلات اجتماعی در بین جوامع ما از جمله حملات سرقت ها و….زیاد به چشم می خورند را تولید و به فروش برساند.

شیشه  ضد گلوله شیرازچیست؟و چگونه ساخته می شود؟

شیشه به کار برده شده در این نوع شیشه های ضد گلوله ، شیشه هایی ضخیم و تولید شده از چند لایه شیشه و پلاستیک که جنس آن ها از مواد کربن دار می باشند. که با اصابت گلوله به آن ها شکسته نشوند

شیشه های معمولی با اصابت گلوله به آن ها شکسته و خورد می شوند و نمی توانند محیط را ایمن سازی کنند.شیشه های ضد گلوله و معمولی شاید در نگاه اول شبیه هم باشند و تفاوت چندانی نداشته باشند ولی ساختار و روش تولید این دو نوع شیشه متفاوت می باشد .

جنس به کار برده شده در شیشه های ضد گلوله شیراز:

جنس شیشه های ضد گلوله از لمینیت می باشد.شیشه لیمینت شده از لایه های مواد کربن دار ساخنه شده اند که با فشار و تحت گرمایی که به آن ها داده می شود ساخته می شوند که با اصابت گلوله مانع عبور گلوله می شود.شیشه های لیمینیت شده ۱۰برابر ضخیم تر از شیشه های معمولی وساده می باشند که وزن آن ها هم بسیار بیشتر از شیشه های معمولی می باشد.

 کاربرد شیشه های ضد گلوله شیراز:

شیشه های ضد گلوله شیراز با متریال های با کیفیت و در ابعاد و با ضخامت های مختلف ساخته می شوند که می توان از آن ها در بانک ها مراکز تجاری طلافروشی ها و…بکار برد.شرکت تولید کننده ضد گلوله شیراز با استفاده از متریال های با کیفیت دارای محصولات با امنیت بالا می باشد.به این نکته توجه داشته باشید که استفاده و انتخاب شیشه هایی با ضخامت و لایه های بیشتر می تواند انرژی بیشتری در جذب گلوله داشته باشد که این خود امنیت را برای محیط بالا می برد.

ضخامت شیشه های ضد گلوله شیراز:

معمولا ضخامت شیشه های ضد گلوله ۸تا۷۵ میلی متر که بستگی به سفارش مصرف کننده معمولا تا ۲برابر ضخامت گفته شده تولید می شوند.ضخامت لایه ها ۴تا۱۰میلی متر می باشدو گفتیم که هر چقدر ضخامت شیشه ها بیشتر مقاومت و امنیت هم بالاتر می باشد.

ویژگی استفاده از شیشه های شرکت ضد گلوله شیراز:

۱.وجود لایه هایی با کیفیت  در بین شیشه ها

۲.امکان تولید و عرضه انواع مختلف شیشه ها در ابعاد و ضخامت و رنگ های متفاوت

۳.طول عمر زیاد شیشه های ضد گلوله شیراز به دلیل اینکه با استحکام و مقاوم ساخته می شوند.

۴.به دلیل کیفیت بالایی که در تولید آن ها به کار برده می شود شیشه های ضد گلوله شیراز بدون انحراف و موج در دید می باشند.

شیشه های ضد گلوله در شکل های صاف و خم می توان تولید کرد.۵

سوالی که ممکن است پیش بیاید آیا می شود شیشه های سکوریت که در برابر برخورد گلوله ها شکسته می شوند را با برچسب ضد گلوله مقاومت آن را چندین برابر کرد؟می توان گفت جواب این سوال می تواند بله باشد چون می توانیم با کشیدن بر چسب ضد گلوله خاصیت مقاوم شدن شیشه های سکوریت را به آن ها بدهیم.

جنس برچسب های ضد گلوله:

جنس آن ها از رزین بوده و مانند لایه های موجود در شیشه های ضد گلوله عمل می کنند.

کاربرد برچسب های ضد گلوله برای مکان هایی که از امنیت بالایی برخوردار نمی باشد مثل منازل مسکونی…زیرا این شیشه ها نسبت به شیشه های لمینبت شده و ضد گلوله کارایی کمتری دارد.

قیمت خرید و فروش شیشه های ضد گلوله شیراز:

قیمت شیشه های ضد گلوله شیراز متفاوت می باشد و بستگی به نوع انتخابی متریال یا ضخامت و ابعادی که مصرف کننده انتخاب می کند دارد.و برای نصب این نوع شیشه ها باید از افراد با تجربه و کاردان استفاده کرد شرکت شیشه های ضد گلوله شیراز با ارائه بهترین و با کیفیت ترین شیشه های ضد گلوله توانسته است بهترین محصولات را برای رضایت مندی مشتریان خود تولید کند.

نتیجه گیری:

پس انتخاب بهترین و با کیفیت ترین شیشه های ضد گلوله می تواند کمک زیادی درامنیت سازی محیط ما کند.و به این نکته توجه داشته باشید که شرکت شیشه های ضد گلوله با ضخامت ترین شیشه ها که می توتند امنیت را تضمین کند را در اختیارتان قرار دهد پس با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید و در صورت وجود سوال و مشاوره با کارشناسان نگین شرق تماس بگیرید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.