نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت چیست ؟ کاربردهای آن چیست ؟ چگونه ساخته می شود ؟ قیمت شیشه های لمینت رنگی چقدر است؟

شیشه لمینت رنگی از دو یا چند لایه  شیشه های رنگی تخت تشکیل می شود که با لایه میانی PVB به یکدیگر متصل شده و استحکام و مقاومت  بالایی دارد و لایه های میانی بین شیشه ها از مواد مختلفی مانند: طلق ، چوب ، پلاستیک ، رزین و … تشکیل شده است .

شیشه لمینت نسبت به شیشه‌ معمولی ، ضریب ایمنی بیشتری را دارد.  که در مدل های متنوع هم اکنون در نگین شرق ارائه می گردد.

شیشه های لمینت  شفاف بوده و می تواند نور را از خود عبور دهد. این شیشه ها بسیار متنوع بوده و در طرح های مختلف قابل اجرا است. از طرح ها و تصویرهای بصری می توان در لایه میانی استفاده نمود. بعضی از انواع  شیشه های لمینت اشعه های مضر را عبور نمی دهد. این شیشه ها در صورت ضربه و شکستن، فرو نمی ریزد و موجب جراحت نمی شوند. این شیشه ها درای ضخامت های بین سه الی شش میلی متری است و در بازار به فروش  میرسد. ضخامت شیشه لمینت به محیط قابل استفاده و نوع کاربرد بستگی دارد. ضخامت این شیشه ها  هر چه بیشتر باشد قیمت شیشه لمینت رنگی بالاتر می شود. هنگام خرید شیشه باید کیفیت شیشه و به تناسب آن قیمت آن را بررسی کرد و بعد اقدام به خرید شیشه لمینت نمود. برای اطلاع از قیمت شیشه لمینت کافی است با مشاورین شرکت نگین شرق در تماس باشید و یا به قیمت شیشه لمینت در سایت نگین شرق مراجعه کنید.

شرکت نگین شرق شیشه لمینت رنگی را با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می دهد.جهت کسب اطلاعات بیشتر ،مشاوره و سفارش با شماره تلفن ۰۹۱۵۵۱۱۹۴۹۷ تماس بگیرید.

مزایای شیشه لمینت رنگی

·        به عنوان عایق صوتی و حرارتی  در ساختمان ها استفاده می شود.

·        از عبور تقریبی ۹۹ درصد از اشعه خطرناک فرا بنفش (UV) نور خورشید و از پایین آمدن تدریجی رنگ پارچه‌ها، فرش‌ها و مبلمان بوسیله نور خورشید جلوگیری می کند.

·        بالا بردن امینت ساختمان ها

·        برای بالا بردن ضریب ایمنی شیشه های رنگی

کاربردهای شیشه لمینت رنگی

·        در ادارات و مکان های پر رفت و آمد مانند بانک ها بسیار مناسب می باشد و در برابر هر گونه ضربه نشکن است و قطعات خرد شده ششه به اطراف پراکنده نمی شود و آسیب نمی رساند.

·        این شیشه بسیار مقاوم در برابر حمله و نفوذ به داخل ساختمان ها است و امنیت را به همراه دارد و در درهای ورودی ساختمان ها استفاده می شود.

·        استفاده در پنجره های ساختمان

·        دکوراسیون داخلی

·        شیشه ضدگلوله – ضدسرقت

·        مقاوم در برابر زلزله

·
پنجره ساختمان‌های تجاری و مسکونی.
·          شیشه های عایق صوتی

·          کف شیشه  ای

·         بانک‌ها، بیمارستان‌ها، استخرها، نورگیرها.

قیمت شیشه لمینت رنگی

قیمت شیشه لمینت رنگی با توجه به کیفیت  شیشه به کار رفته در لایه های میانی شیشه لمینت متفاوت است. هرچه شیشه ضخیم تر و شفاف تر باشد در نتیجه قیمت بیشتری دارد. و هر چه شیشه نازک تر باشد و کدرتر قیمت کمتری دارد. با مقایسه قیمت شیشه و کیفیت آن به  آسانی می توان شیشه مناسب را شناسایی و انتخاب کرد. برای اطلاع از قیمت شیشه لمینت  می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید . مشاورین گروه نگین شرق در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.