نگین شرق

شیشه بخاری

شاید سوالاتی مانند اینکه جنس شیشه های بخاری چیست ؟ ساخت شیشه بخاری چگونه است ؟ هنگام شکسته شدن شیشه بخاری چگونه باید آن ها تعویض کنیم ؟ ابعاد شیشه بخاری و قیمت آن چقدر است ؟ پیش آمده باشد . در این مقاله قصد داریم به برسی پرسش های شما بپردازیم پس این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید و جواب خود را دریافت کنید .

با نزدیک شدن به فصل سرما و روی کار آمدن وسایل گرمایشی مانند بخاری شاید به فکر تعمیر کردن و سر و سامان دادن بخاری خود باشید و مشکلی که بیشتر برای بخاری ها پیش می آید شکسته شدن شیشه آن ها از سال قبل است که باید آن ها را تعویض کنید پس بهتر است قبل از تعویض و خرید  اطلاعاتی مهمی  در مورد شیشه بخاری به دست آورید .

جنس شیشه بخاری چیست ؟

جنس شیشه های بخاری ، شیشه سکوریت  ( شیشه سکوریت نشکن )می باشد تا بتواند در برار دمای بالا مقاومت داشته باشد و با زیاد شدن دما نشکند . شیشه های سکوریت به دلیل زیبایی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند و علت دیگراستفاده از شیشه سکوریت ، دیدن شعله بخاری است که سوختن بخاری کنترل شود و شعله آن آبی رنگ باشد و در صورتی که رنگ آن قرمز و نارنجی باشد یعنی یک مشکل فنی در بخاری شما وجود دارد که هر چه سریع تر باید آن را برطرف کنید و یا آن را پیش یک تعمیر کار ماهر ببرید .

شرکت شیشه نگین شرق تولید کننده انواع شیشه بخاری و شیشه های ضد حرارتی  در ایران می باشد و با توجه به نیاز و سلیقه مصرف کنندگان مدل های جدیدی راتولید و وارد بازار کرده است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و مقاوم در برابر حرارت های بالا می باشند که در صنایع و وسایل مختلف کاربردهای زیادی دارند .

در صورت که خریدار شیشه های بخاری و یا ضد حرارتی  می باشید می توانید  قبل از سفارش خود ،از طریق کارشناسان شرکت نگین شرق از نحوه خرید و سفارش محصول خود آگاهی به دست آورید و این نکته را هم یاد آور شویم که شرکت نگین شرق بهترین کیفیت و قیمت را بین رقبا خود دارد و از این بابت خیال شما راحت باشد و محصولات ما مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشند .

جهت خرید بخاری ژاپنی  به سایت ویم کالا مراجعه کنید.

شیشه بخاری
شیشه بخاری
محصولات