نگین شرق

شرکت شیشه هوشمند

شرکت شیشه هوشمند نگین شرق ارائه دهنده انواع شیشه با کیفیت و مقاوم  می باشد.که استفاده از این نوع شیشه های هوشمند هم می تواند به زیبایی منازل کمک کند هم می تواند باعث امنیت و راحتی مصرف کنندگان آن شود.

چرا باید از شیشه استفاده و یا اینکه چرا باید این نوع شیشه های هوشمند در کارخانه ها تولید شود؟استفاده از این شیشه ها و تولید آن ها کمک زیادی به مصرف کنندگان می کند هم می توانند در هزینه و هم نگهداری آن ها و هم چنین عایق بندی صدا و حرارت و خیلی موارد دیگر کمک شایانی کند.

شیشه نگین شرق دارای بهترین برند در تولید انواع شیشه هوشمند و دارای کادری مجرب درخرید و فروش و مشاوره انواع شیشه ها تولید شده با بهترین قیمت و جنس می باشد.شرکت شیشه هوشمند نگین شرق شیشه های تولید شده توسط این شرکت مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار وارد شده به آن ها رادارد.شرکت نگین شرق به دلیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

شاید سوالاتی مانند اینکه این نوع شیشه ها با برق شهری کار می کنند آیا خطر برق گرفتگی دارند و میزان مصرف برق آن ها زیاد می باشد؟ساخت این نوع شیشه ها به چه صورت می باشد؟ابعاد و قیمت شیشه های هوشمند چقدر می باشد؟و خیلی سوالات دیگر که در این مقاله قصد داریم به بررسی تمامی سوالات و جواب گوی آن ها باشیم پس این مقاله را با دقت بررسی کنید و تا پایان آن مطالعه کنید و جواب سوالات خود را پیدا کنید.

 از گذشته تا به امروز تغییرات زیادی در مصالح ساختمانی بوجود آمده است که این تغییرات بسیار جلوه های خاصی به ساختمان ها می دهد یکی از این تغییرات که زیبایی خاصی دارد استفاده از شیشه در نمای ساختمان ها درب ورودی  می باشد.شیشه های تولید شده در کارخانه ها هر کدام با تنوع زیادی تولید و در مصارف خاصی استفاده و به کار می روند.گذشته ها شیشه ها خام تولید می شد که این نوع شیشه مقاومت و استحکام بالایی نداشت ولی به مرور زمان شیشه های مقاوم تر و مستحکم تر که موجب کشف شیشه های هوشمند در موارد مختلفی شده است.

شیشه هوشمند چیست؟

شیشه های هوشمند نسل جدیدی از شیشه هاست  که می توان گفت شبیه شیشه های سکوریت می باشند .کار این نوع شیشه ها عبور دادن جریان نور با استفاده از جریان های برق که مات و شفاف می شوند.شیشه های هوشمند در بین دو لایه شیشه که لمینت شده اند استفاده می شوند.استفاده از شیشه ها هوشمند به دلیل اینکه جریان نورعبوری خورشید به داخل ساختمان ها را کنترل واز آن جلوگیری می کند همین ویژگی شیشه ها کمک می کند تا در فصل تابستان از وسایل  سرمایشی کمتر استفاده شود.میزان برق مصرفی این نوع شیشه های هوشمند بسیار کم می باشد.

برای خرید این نوع شیشه ها قبل از آن اطلاعات کافی را به دست بیاورید که می توانید با اطمینان کامل از شرکت شیشه نگین شرق که ارائه دهنده انواع شیشه های کاربردی در ایران که با توجه به نیاز و خواسته های مصرف کنندگان این نوع شیشه را تولید و وارد بازار کرده است که این نوع شیشه های هوشمند کیفیت و مقاومت و استحکام بالایی دارند که در موارد مختلف که در ادامه خواهیم گفت کاربرد دارد می باشد اطلاعات لازم را به دست آورده و با کارشناسان خرید ما مشاوره و جواب تمامی سوالات خود را بدست بیاورید.

و به این نکته مهم توجه داشته باشید که شرکت نگین شرق بهترین و متنوع ترین شیشه ها با کیفیت بالا و قیمت مناسب تر از رقبای خود دارد پس با خیال راحت خرید کنید و مطمئن باشید که محصولات شرکت نگین شرق با استاندارد های روز دنیا می باشد.

-استفاده از شیشه های هوشمند می تواند تاثیر بسزایی در گسترش و توسعه ساختمان سازی داشته باشد؟

استفاده از شیشه های هوشمند می تواند به مدرن شدن ساختمان ها که جلوه خاصی به ساختمان می دهد و همچنین برای راحتی بیشتر به ساختمان سازی کمک کند.حفظ حریم شخصی و شخصی سازی محیط و همچنین مدیریت کردن انرژی هم می تواند کمک شایانی کند.

انواع شیشه های هوشمند با فناوری به روز و کیفیت بالا

۱.شیشه هوشمند لمینت

۲.شیشه هوشمند پشت چسب دار

۳.شیشه هوشمند طرح دار

۱.شیشه هوشمند لمینیت

چرا از شیشه لمینت استفاده کنیم؟ آیا استفاده از این نوع شیشه مزایایی هم خواهد داشت؟

استفاده از این نوع شیشه ها برای جاهایی که لوکس و فضای محیط برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است استفاده می شود این نوع شیشه از لحاظ زیبایی طول عمر کیفیت و تحویل سریع و قیمت مناسبی که دارد می تواند مورد استفاده مصرف کننده قرار گیرند.شیشه هوشمند لمینیت ما بین دو تا شیشه لمینیت و وکیوم قرار گرفته است می توان گفت توسط این دو شیشه احاطه شده است.

مزایا شیشه های لمینیت

-این نوع شیشه ها به دلیل زیبایی که دارند می توانند در جاهایی خاصی که زیبایی به چشم می آید استفاده کنند و شیشه لمینیت یک کارایی خاصی که دارد می شود از آن بر روی دیوار هایی که رطوبت دارند استفاده شود مانند حمام استخره ها.

-مزایا دیگر آن استفاده از مکان هایی که فضای آن ها کوچک می باشد و احتیاج به نور زیاد می باشد تا فضا را بزرگ تر نشان دهد پس می توانیم از پارتیشن های شیشه ای هوشمند که هم حریم خصوصی اتاق رعایت شود و هم نور طبیعی وارد محیط اتاق شود.وقتی پارتیشن های شیشه ای را انتخاب می کنید دیگر احتیاجی به استفاده از پرده های پارچه ای یا کرکره ای نمی باشد و استفاده از این نوع شیشه ها در محیط های اداری برای کارمندان می تواند آرامش بخش و تاثیر خوبی در تمرکز و دقت آن ها در محیط کارشان داشته باشد.

– شیشه های لمینیت برای جاهایی که حریم خصوصی باید کنترل و رعایت شود مثل حمام استخر و سالن های ورزشی هم می توان استفاده کرد.این شیشه ها این نوع قابلیت را دارند که از حالت شفاف به مات و بالعکس تبدیل شوند.

 ۲.شیشه های هوشمند پشت چسب دار

چرا باید از شیشه هوشمند پشت چسب دار استفاده کنیم؟چه مزایایی می توانند داشته باشندآیا کارایی منحصر به فردی خواهند داشت؟چرا به این نوع شیشه ها پشت چسب دار می گویند؟

این نوع شیشه ها ویژگی های تقریبا مشابه با شیشه های لمینیت شده دارند تحویل آن ها سریع طول عمر بالایی دارند و کیفیت و بالاترین شفافیت را دارند.

مزایای شیشه های هوشمند پشت چسب دار

به این دلیل به این نوع شیشه ها پشت چسب دار می گویند که می توان به راحتی آن ها را روی شیشه هایی که از قبل نصب شده اند نصب کنیم که این خود یک مزیت بسیار خوب برای اینکه در کوتاه ترین زمان این کارا را انجام دهیم.امکان تولید این نوع شیشه ها در هر ابعاد و هر شکلی می تواند باشد.

مزیت مشابه ای که شیشه های پشت چسب دار همانند شیشه ای لمینیت شده دارند این است که می توانند نور طبیعی مصنوعی وارد فضاهای کوچک کنند که فضای اتاق بزرگ تر جلوه داده شود.و دیگر احتیاجی به استفاده از پرده های کرکره ای یا پارچه ای نمی باشد.

می توان از فضایی که محیط ما دارد به درستی استفاده کنیم مثلا استفاده از دیوار های کاذب که ضخامتی حدود ۱۲سانتی متر دارد به جای استفاده از پارتیشن های شیشه ای که ضخامت حدودی۲سانتی متر دارد کار جالب و به صرفه ای نخواهد بود در صورتی که استفاده از پارتیشن های شیشه ای جلوه زیبایی به محیط می دهد.

۳.شیشه های هوشمند طرح دار

این نوع شیشه ها هم مانند شیشه های هوشمند دیگر شفافیت بالایی طول عمر بالا و تحویل آن سریع و به موقع می باشد.استفاده از این نوع شیشه و به کارگیری آن برای مصرف کنندگانی که سلیقه آن ها خاص و منحصر به فرد می باشد کارایی  دارد.

مزایای شیشه های طرح دار

مزایای این نوع شیشه ها همانند مزایای شیشه های هوشمند دیگر می باشد همانند استفاده از نور خورشید برای فضاهای کوچک که فضا آن ها بزرگ تر جلوه داده شود استفاده از پارتیشن ها که دیگر احتیاجی نیست از پرده کرکره ای یا پارچه ای استفاده کرد استفاده درست از محیط شرکت با انتخاب پارتیشن های شیشه ای با ضخامت مناسب محیط است.

مزیتی دیگری که می تواند داشته باشد می توانیم طرح ها را شخصی سازی کنیم یعنی امکان شخصی سازی آن ها وجود دارد لوگو شرکت یا هر طرحی که مد نظر شما باشد توسط روش های مخصوص  روی فیلم های هوشمند طراحی می شوند و این طرح می تواند در محل های مورد نظر شما استفاده شوند نمونه کرکره ای که استفاده از آن بسیار رایج شده است.

کاربرد شیشه های هوشمند را می دانید

کاربرد آن ها در مراکز اداری مسکونی بهداشت ودرمان  مراکز تجاری و هتل ها می باشد.

قیمت شیشه های هوشمند

شرکت ما روزانه در حال به روزرسانی قیمت محصول های موجود در شرکت می باشد.لطفا قبل از خرید استعلام قیمت شیشه هوشمند مورد نظر خود را از کارشناسان فروش ما بگیرید.شرکت نگین شرق کیفیت و مقاومت شیشه های تولید شده را برای شما خریداران تضمین می کند.

شرکت نگین شرق

شرکت نگین شرق شیشه هوشمند یکی از پر فروش ترین و مجهزترین شرکت در تولید و ساخت شیشه های گوناگون با کیفیت و تضمینی از جمله شیشه های هوشمند می باشد تمام مراحل انجام شده برای ساخت شیشه به صورت کاملا مکانیزه می باشد که این کار مقاومت شیشه و کیفیت آن را بالا می برد.شرکت ایمنی شرق قادر به تولید انواع شیشه های با کیفیت و مقاوم شامل شیشه های سکوریت و دوجداره و لمینت ….می باشد و شیشه ای که تولید می کنند از مواد خالص استفاده می شود که این خود یکی از مزایای استفاده از شیشه هایی که ساخت آن ها توسط این شرکت می باشد چون مواد خالص هم مقاومت و هم کیفیت شیشه را برای مشتریان تضمین می کند.

مزایای خوبی که این شرکت دارد دستگاه معیار سنج گاز آرگون دارد این دستگاه کارایی خاصی دارد بعد از تولید شیشه ها از آن ها تست فنی می گیرند که از تولید خود مطمین شوند.گاز آرگون برای شیشه های تولید شده چه کاری را انجام می دهد؟

از گاز آزگون برای تزریق به شیشه های تولید شده استفاده می کنند که شرکت نگین شرق با استفاده از این دستگاهی که موجود دارد این کار را به درستی انجام می دهد برخلاف شرکت های دیگر که در تست گاز آرگون کوتاهی یا اصلا این کار را به درستی انجام نمی دهند.کارایی دیگری که می تواند این دستگاه گاز آرگون داشته باشد می تواند درصد گاز موجود در شیشه ها را تشخیص دهد.شرکت شیشه ایمنی شرق تمامی محصولات خود را در تمام کشور با کیفیت بالا توزیع می کند و پروژه های متنوع در سطح کشور گرفته است.

اگر شرکت ها بتوانند از دستگاه های مدرن و اتوماتیک برای تولید شیشه های خود استفاده کنند می توانند کیفیت محصولات تولید شده خود را بالاببرند حتی می توانند سرعت کار خود را در روند تولید و توزیع به موقع محصولات را بالا برند.شرکت معتبری مثل شرکت ایمنی شرق به خریدار خود این امکان را می دهد که محصول خود را بعد از خرید و نصب آن به طور صریح سرکشی کند تا اطمینان کامل را دهد که محصول خریداری شده با کیفیت کامل بوده است.رضایت مشتری می تواند مهم ترین رکن اصلی شرکت باشد پس با اطمینان و رضایتمندی کامل خرید خود را انجام دهید.

محصولات