نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

خرید بهترین مارک پنجره دوجداره

خرید بهترین مارک پنجره دوجداره

بهترین مارک پنجره دوجداره upvc معمولا از یراق آلات با کیفیت و از پروفیل مرغوب که در بازار داخلی و خارجی موجود می باشد استفاده می گردد. بای خرید بهترین پنجره دوجداره upvc باید از شرکت ها و تولیدکنندگان معتبر مراجعه کنید.

در میان انواع درب و پنجره ، درب و پنجره upvc بیشترین تقاضا را در بازار داشته است  و ۹۰ درصد تقاضا ب این محصول بوده است و وجود رنگ بندی و زیبایی  ماندگاری بالای این مدل پنجره موجب تقاضای بالای افراد در بازار را داشته است . هنگام خرید پنجره دوجداره upvc  باید یک سری موارد را حتما بررسی نمایید.

کدام پنجره دوجداره بهتر است؟

بهترین مارک پنجره دوجداره upvc  در مشهد دارای ویژگی های زیر است:

 • بالاترین میزان عایق حرارتی و بیشترین صرفه جویی در مصرف انرژی
 • دارای بازه متفاوت در اندازه ، استایل ، شکل و طراحی شیشه
 • دارای تنوع کاملی از رنگ و طرح برای درب و پنجره upvc موجود می باشد.
 • بالاترین عایق صوتی و ایجاد محیطی آرام در خانه
 • کاهش سرما
 • استحکام و ایجاد امنیت در برابر سرقت
 • مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی
 • مقاومت در برابر نیروهای باد، طوفان شدید و باران
 • مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش و جلوگیری از انتقال آن به داخل خانه
 • مقاومت در برابر ورود حشرات و میکروب های بیماری زا
 • امکان نصب بعد از نماکاری و رنگ آمیزی
 • نصب آسان و…
خرید بهترین مارک پنجره دوجداره

 بهترین مارک پنجره دوجداره

رنگ اصلی یو پی وی سی سفید می باشد و هرچه رنگ یو پی وی سی سفیدتر و براق تر باشد کیفیت بالاتری دارد. بهترین مارک پنجره دوجداره دارای رنگ سفید می باشد  که در برابر اشعه ماوراء بنفش ( UV ) که برای انسان مضر می باشد مقاوم  می باشد. رنگ پروفیل یو پی وی سی در پنجره یو پی وی سی مرغوب و با کیفیت نباید به مرور زمان زرد رنگ شود . در برخی از  ساختمان هایی به دلیل رنگ نمای ساختمان باید از درب و پنجره های upvc رنگی استفاده نمود ، با ورقه های مخصوص رنگی ، پروفیل یو پی وی سی را لمینت کرده و آنرا به رنگ دلخواه تغییر می دهند.

در درب و پنجره دوجداره upvc به هیچ عنوان آب به داخل نفوذ نمی کند و این به دلیل طراحی خاص پنجره می باشد و هر فریم به صورت یک تکه است و از زوارهای مخصوص استفاده می کنند تا آب به داخل نفوذ نکند و محفظه هایی داخل پنجره تعبیه شده است که در صورت نفوذ آب ، آب از انتهای پنجره تخلیه می و و داخل نفوذ نمی کند.

خرید بهترین مارک پنجره دوجداره

راحتی نصب در پنجره دو جداره upvc  

بر خلاف درب و پنجره های دیگر ، درب و پنجره های یو پی وی سی نیاز به عملیات ساختمانی ندارند و پیش از رنگ گردن دیوارها در آخرین مرحله ساخت بنا ، نصب گردند. فقط در هنگام ساخت باید یک قاب فلزی در دیوارها قرار گیرد  تا درب و پنجره های  upvc بوسیله فوم و پیچهای مخصوص به آن قاب فلزی متصل گردند.

نگین شرق درب ها و پنجره های یو پی وی سی دوجداره را با بهترین یراق آلات و  کیفیت تولید و عرضه  می نماید . نگین شرق بهترین مارک پنجره دوجداره را در مشهد و سایر شهرهای ایران با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت تولید و عرض ه می نماید. تمامی محصولات تولید شده در شرکت نگین شرق با ضمانت به شما مشتریان عزیز عرضه می شود.

سه فاکتور مهم و اساسی پنجره دوجداره  نگین شرق

عایق حرارتی بودن درب و پنجره یو پی وی سی

استفاده ازعایق بندی پروفیل پنجره یو پی وی سی موجب کاهش مصرف انرژی و سوخت می شود و در هزینه ها صرفه جویی می شود. امروزه با بالا رفتن هزینه های سوخت و انرژی و ارائه مبحث ۱۹ ساختمان استفاده ازدرب و پنجره دوجداره امری مهم تلقی میشود .

عایق صوتی بودن پنجره یو پی وی سی

شیشه های دوجداره عامل مهمی در جلوگیری از ایجاد سروصدا می شود و با توجه به اینکه جنس پروفیلها از نوع یو پی وی سی هستند در جلوگیری از ایجاد سروصدا به داخل ساختمان می شود  و استفاده از درب و پنجره دوجداره تا میزان ۶۰% و سه جداره تا میزان ۸۰% آلودگی های صوتی محیط را کاهش می دهد.

مانع ورود گرد وغبار  با درب و پنجره یو پی وی سی

درزبندی خوب در این نوع پنجره ها مانع عبور گرد و غبار به داخل محیط می شود .

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.