نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

مشخصات فنی پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی

پنجره آلومینیومی ترمال بریک

قسمت بیشتر درب و پنجره را شیشه تشکیل داده است. در پنجره ترمال بریک از شیشه دوجداره استفاده می شود و ۹۰ درصد عایق بندی در پنجره را شیشه دوجداره تضمین می کندو آلومینیوم دورتادور شیشه ۵% از عایق بندی را تضمین می کند و ۵% هم مربط به درزگیر و لاستیک و یراق استفاده شده در ساختت پنجره است.

آلومینیوم موجب اتلاف انرژی می شود و متخصصات در زمینه صنعت آلومینیوم ، ترمال بریک را جایگزین آلومینیوم نمودند و و مانع اتلاف در پنجره های آلومینیومی شده اند.پروفیل ترمال بریک از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است و بین این دو بخش از پلی آمید استفاده می شود و در واقع پلی آمیدی موجب اتصال سطح داخلی و خارجی می گردد که به آن پروفیل ترمال بریک می گویند.

پنجره کشویی ترمال بریک     

سیستم پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی توسط متخصصات در حوزه پنجره ترمال بریک طراحی گشته است و مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی گشته است و این مدل از پنجره ها دارای استحکام بالایی می باشند و بسیار سبک می باشند و از کیفیت مناسب هوابندی و آب بندی برخوردار است.

تکنو آلومینیوم توسط متخصصان با تجربه ایرانی که به سیستم های روزدنیا آشنایی کامل دارند طراحی می شود.این سیستم ها به گونه ای طراحی شده که سبک بوده و دارای استحکام بسیار بالایی می باشد و ازکیفیت مناسب هوا بندی و آب بندی است.  پنجره های کشویی در  ۳ تیپ   می گردد. پنجره کشویی ترمال بریک به صورت دو، سه و چهار لنگه وحتی بیشتر تولید می شوند.

لنگه های ریلی این پنجره ها تا اندازه ۱۳۰*۲۵۰ قابلیت ساخت را دارند و لنگه های ثابت قابلیت ساخت تا اندازه ۲۰۰*۳۰۰ را دارند . جهت نصب پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی از چهارچوب آهنی یا آلومینیوم استفاده می شود. این پنجره ها دارای رنگ بندی متفاوت از قهوه ای سوخته، قرمز، آبی، سبز و .. . را دارند.

ساخت درب و پنجره آلومینیومی

جهت ساخت درب وپنجره آلومینویمی ترمال بریک نیاز به اطلاعات درباره پروفیل آلومینیوم دارد. درب و پنجره ترمال بریک مورد استفاده بیشتر افراد در ساختمان سازی می باشد. . تنوع رنگ و فرم در پنجره های ترمال بریک بسیار زیاد است. در استفاده از یراق آلات در پنجره های ترمال بریک دست باز است و تنوع زیادی در یراق آلات می باشدو همچنین در باز و بسته شدن این درب و پنجره ها تنوع وجود دارد. جهت آشنایی با ساخت پنجره آلومینبه دلیل موارد گفته شده، پنجرهای آلومنیوم پرطرفدار می باشند تا مقاله ساخت درب و پنجره ترمال بریک را مطالعه کنید  تا با دیگر ویژگی ها پنجره های ترمال بریک و روش ساخت درب و پنجره‌های ترمال بریک آشنا شوید

نگین شرق

نکته ای که باید در نظر بگیریم ایم است که هر هر کارگاه یا کارخانه از مواد اولیه خاص با فرمول خاص خود استفاده می‌کند و خط تولید و ماشین آلات متفاوتی دارد.

انتخاب درب و پنجره نیاز به تحقیق و مشاوره دارد زیرا تاثیر مستقیم در زیبایی و امنیت و صرفه جویی در انرژی دارد.

کارشناسان ما در نگین شرق آماده پاسخگویی و مشاوره به شما مشتریان عزیز در زمینه خرید درب و پنجره آلومینیوم هستند.

مشخصات فنی پنجره ترمال بریک

۱-پروفیل آلومینیومی پنجره کشویی ترمال بریک

پنجره دوجداره ترمال بریک مهمترین عضو در پنجره دوجداره کشویی ، پروفیل آلومینیومی  و تاثیرگزارترین قسمت در کیفیت نهایی  این پنجره است .

۲-نوار پلی آمید polyamide در پروفیل پنجره ترمال بریک

نوار پلی آمید بین سطح داخلی و خارجی پروفیل ترمال بریک قرار می گیرد . پر.فیل آلومینیوم به تنهایی حرارت را از خود عبور می دهد گرچه انتقال حرارت پایین است اما موجب اتلاف انرژی می گردد برای از بین بردن این اتلاف انرژی از نوار پلی آمید در پنجره ترمال بریک کشویی استفاده می شود.

۳- نوار مویی در پنجره ترمال بریک

به علت تفاوت طراحی در پنجره ترمال بریک کشویی با لولایی ، در پنجره ترمال بریک کشویی از لاستیک آب بندی پی وی سی (EPDM) برای آب بندی و هوابند شدن استفاده نمی شود . پنجره ترمال بریک کشویی برای باز شده باید بر روی ریل تعبیه شده فریم حرکت کند در نتیجه سیستم آب بندی با لاستیک آب بندی EPDM کاملا متفاوت است.

۴- یراق آلات پنجره ترمال بریک کشویی

در پنجره  کشویی متناسب با ارتفاع و عرض پنجره ترمال بریک کشویی یراق مورد نظر انتخاب می شود و همچنین بر حسب میزان وزن وارده پنجره ترمال بریک یراق انتخاب می شود.اگر موارد گفته شده به خوبی رعایت نکردد و یراق نامناسب انتخاب گردد پنجره ترمال بریک به خوبی باز و بسته نمی شود . در بحث یراق الات پنجره ترمال بریک کشویی باید کلیه مسایل ضد سرقت بودن و مسایل ایمنی و مقاومت آلیاز نیز رعایت ردد . اکثر پنجره های ترال بریک به دلیل وزن زیاد بر غلطکها و عدم تحمل وزن دچار مشکلات فنی می شود. کشویی را دارد.

قیمت پنجره ترمال بریک آلومینیومی

با توجه به نوع پروفیل آلومینیوم، جنس شیشه و یراق آلات به کاررفته و ترکیبات مواد اولیه قیمت درب و پنجره آلومینیوم ترمال بریک متفاوت است.

متفاوت است.

هر چه تنوع در درب و پنجره آلومینیوم ترمال بریک بیشتر باشد، قیمت آن متنوع است.شفافیت و سفیدی رنگ در درب و پنجره آلومینیوم ترمال بریک

، با توجه به برند و فرمولاسیون شرکت سازنده شیشه متفاوت است و همه این عوامل بر قیمت پنجره است.

از عوامل دیگر در تعیین قیمت درب و پنجره آلومینیوم ترمال بریک و شیشه لمینیت به کار رفته در پنجره است.

برای محاسبه کردن قیمت درب و پنجره آلومینیوم ترمال بریک ، پروفیل لمینت در پنجره دوجداره، رنگ به صورتی که در یک طرف یا دو طرف لمینت باشد مورد توجه قرار می گیرد.

جهت مشاوره و خرید درب و پنجره ترمال بریک با شماره ۰۹۱۲۹۵۸۹۴۹۷ در تماس باشید .

[ot_faqs title=”چطور پنجره سفارش بدهیم و استعلام قیمت بگیریم ؟”]ابتدا کافیست ،فقط از فضایی که می خواهید پنجره ای را اجرا کنید ،برای ما عکس و ابعاد حدودی شیشه(یا لیست آیتم ) را در واتساپ برای ما ارسال کنید.

سپس با توجه به عکس فرستاده شده و ابعاد داده شده ،تخمینی از هزینه شیشه بر اساس لیست قیمت کارخانه ، برایتان ارسال می کنیم.

در صورت توافق ،شرکت اقدام به تولید و برش شیشه ها می نماید و در اسرع وقت برای شما ارسال می شود[/ot_faqs][ot_faqs title=”چطور مشاوره رایگان برای خرید پنجره بگیریم ؟”]ابتدا کافیست ،فقط از فضایی که می خواهید پنجره ای را اجرا کنید ،برای ما عکس و ابعاد حدودی شیشه(یا لیست آیتم ) را در واتساپ برای ما ارسال کنید.
در صورت نیاز درخواست مشاوره بدهید[/ot_faqs][ot_faqs title=”آیا اهمیت تیغه های پلی آمید را می دانید ؟”]این تیغه ها یک گزینه بسیار مناسب برای دو جداره کردن پروفیل های آلومینیومی می باشد. پلی آمید خواص مکانیکی خود را در حرارتهای بالا ،در برابر مواد شیمیایی ، آب و اشعه یو وی حفظ می کند و همچنین قابل بازیافت می باشد و جز مواد دوستدار محیط زیست می باشد.

تیغه های پلی آمید تشکیل شده است از پلی آمید ۶٫۶ با ۲۵% فایبر گلاس که ضریب انتقال حرارتی آن برابر با ۰٫۳ W/m*k می باشد و اتلاف انرژی از طریق بدنه پنجره آلومینیوم را تا حد زیادی کاهش می دهد. تیغه های پلی آمید درجه حرارت ۲۵۰ تا ۴۰۰ درجه سانتی گراد را تحمل می کند و محدودیتی از نظر دفرمه شدن طی اجرای عملیات رنگ های کوره ای را ندارد[/ot_faqs][ot_faqs title=”انواع پنجره ترمال بریک چیست ؟”]آلومینیوم ساده (Normal)
آلومینیوم ترمال بریک (Thermal Break)
چوب آلومینیوم (ALU Wood)[/ot_faqs]

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.