نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

همانطور که از نام شیشه بالکن مشخص است این شیشه برای بالکن و تراس مورد استفاده قرار می گیرد، شیشه بالکن محصولی مدرن و جدید است و دارای قابلیت های فراوانی می باشد .استفاده از شیشه بالکن موجب می شود تا استفاده بهتری از فضای تراس کنید .از دیگر مزایای شیشه بالکن عایق صدا است و آلودگی صوتی و آلودگی هوا را به داخل منازل منتقل نمی کند و علاوه بر آن عایق سرما است. همچنین از ورود حشرات موذی ، گرد و خاک و .. به داخل جلوگیری می شود و همچنین می توان به راحتی در بالکن نشست و از منظره فضای بیرون لذت برد.

انواع شیشه بالکن

  • شیشه بالکن ریلی
  • شیشه بالکن تاشو جمع شو
  • شیشه بالکن فریم لس

یراق آلات شیشه بالکن

برای نصب و استفاده از این شیشه نیاز به قطعات و لوازم جانبی داریم . یراق شیشه بالکن شامل مواد فلزی و پلاستیکی و… می باشد. یراق آلات شیشه بالکن همانند سایر یراق آلات شیشه سکوریت دارای برندهای مختلف ، خارجی و تولید داخلی می باشد .

یراق آلات شیشه بالکن با کیفیت  نقش مهم و اساسی در کارکرد درست و صحیح شیشه بالکن دارد. نگین شرق ارائه دهنده انواع یراق آلات شیشه در ایران است و یراق شیشه بالکن را همانند انواع یراق شیشه از جمله یراق آلات شیشه سکوریت ، با کیفیت در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد.

بسته به نوع شیشه بالکن مورد استفاده یراق آلات شیشه بالکن متفاوت است . نگین شرق با فروش یراق آلات شیشه بالکن با کیفیت و نصب محصولات با بهترین صورت ، هدفش رضایت مشتری است.

قیمت  یراق آلات شیشه بالکن

قیمت یراق آلات شیشه بالکن بر اساس نوع و طرح متفاوت است ، قیمت یراق شیشه بالکن ایرانی از نوع خارجی آن ارازنتر است.

جهت خرید یراق آلات شیشه و یراق الات  شیشه بالکن و برای سفارش آجر شیشه ای مورد نظر می توانید با شماره تلفن ۰۵۱۳۷۱۲۳۶۵۴ تماس بگیرید.کارشناسان نگین شرق آماده پاسخگویی و مشاوره جهت خرید به شما مشتریان عزیز هستند.