نگین شرق

کارخانه تولید شیشه

شیشه تولید شده در کارخانه نگین شرق با خط تولید با کیفیت و مواد اولیه با کیفیت و هم چنین کارکنان مجرب توانسته است شیشه های بسیار با کیفیت تولید نماید.

کارخانه شیشه نگین شرق به عنوان بهترین برند در زمینه تولید انواع شیشه صنعتی و شیشه داخلی و یراق آلات شیشه در مشهد و سراسر تاسر ایران نیاز افراد را در زمینه خرید و مشاوره جهت خرید شیشه برطرف می نماید.

کارخانه شیشه نگین شرق در مشهد دارای مشتریان زیادی در سطح کشور می باشد و روزانه درخواست های زیادی در زمینه تولید شیشه دارد . شیشه نگین شرق دارای مقاومت بالایی دربرابر انواع ضربه و فشار دارد.

نگین شرق با داشتن بهترین کارکنان با تجربه در خط تولید شیشه می تواند انواع شیشه را با بهترین کیفیت تولید نماید. به دلیل استفاده از بهترین مواد درجه یک و عالی قادر به تولید بهترین برند شیشه در کشور می باشد. شیشه های تولید شده در کارخانه شیشه نگین شرق دارای استانداردهای روز دنیا در تهیه و تولید مواد اولیه و خام درجه یک مورد استقبال در بازار شیشه می باشد.

کارخانه شیشه در مشهد انواع شیشه ضدگلوله ،شیشه لمینت و شیشه دوجداره را با بهترین کیفیت تولید می نماید. نگین شرق انواع شیشه را با اندازه دلخواه مشتری و اندازه های متفاوت بدون هیچ آسیب دیدگی به مشتری تحویل می نماید و نگین شرق به عنوان بهترین برند در سطح کل کشور شناخته شده است.

کارخانه شیشه مشهد (نگین شرق)

کارخانه شیشه مشهد ( نگین شرق ) با استفاده از بهترین و بروزترین کوره های حال حاضر دنیا، روزانه ۱۰۰۰ متر شیشه تولید می نمایند و تبدیل به بهترین کارخانه شیشه ایران گشته است.
کارخانه شیشه مشهد نگین شرق از با کیفیت ترین مواد اولیه تولید شیشه و جدیدترین کوره ها استفاده می نماید.

glass

ابعاد شیشه در کارخانه

کارخانه شیشه نگین شرق با داشتن خط تولید قوی و وسیع و با داشتن بهترین کوره های تولید شیشه می تواند شیشه های تولید شده  را در اندازه و ابعاد مختلف تولید نماید.

شیشه ها یا بر مبنای اندازه استاندارد ساخت و تولید می شوند و یا بر اساس نیاز مشتری تولید و ساخته می شوند. چنان چه اندازه شیشه درخواستی با استانداردها یکی نباشد و ابعاد شیشه درخواستی بزرگتر باشد ،کارخانه شیشه بعد از ارائه اندازه های مشخص و دقیق، اقدام به ساخت و تولید شیشه ها در ابعاد استاندارد می نماید.

آدرس بزرگترین کارخانه شیشه ایران
کارخانه تولید شیشه شرکت نگین شرق واقع در: مشهد – کلاهدوز ۴۸ می باشد.

تولید شیشه

با پیشرفت صنعت شیشه سازی در دوره های تاریخی و زمان ها انواع مختلفی  از شیشه اختراع گردید و به مرحله تولید رسید.

از جمله این شیشه ها می توان به شیشه میرال ، لمینت ، شیشه رفلکس و … اشاره نمود. از پرکاربردترین شیشه ها شیشه سکوریت می باشد. این شیشه دارای مقاومت بالا در برابر ضربه و تغییرات جوی اشاره نمود که طول عمر شیشه را به بیشترین حد می رساند. کارخانه شیشه های سکوریت نگین شرق در زمینه های مختلی مانند: درب اتوماتیک شیشه ای ، پارتشن شیشه ای ، بالکن شیشه ای ، حمام شیشه ای ، شیشه گلخانه و … شیشه تولید می کند.

  • شیشه‌ انواع مختلفی دارد، یکی از شفاف ترین شیشه ها ، شیشه سلیکونی است و از پرکاربردترین شیشه ها است .
  • شیشه در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارد که می تواند حالت خمیری داشته باشد و درساخت انواع کارهای تزئینی کاربرد دارد.
  • با افزودن انواع رنگ  در شیشه ها می توان ترکیبات بسیار زیبایی را ایجاد نمود.
  • شیشه از مواد مختلفی مانند: آلیاژ فلزات ، محلول های آبی و بسپارها تولید می شود.
  • شیشه ها در کوره های عظیمی با طول و عرض ۱۲*۴۰ تولید شده و دارای قابل توجهی مواد نسوز می باشد که فرایند تولید شیشه را آسان می کند.
  • نوع شیشه تولیدشده

خط تولید شیشه

خط تولید شیشه نگین شرق همگام با تکنولوژی روز دنیا ابزار آلات خود را به روز می نماید و یکی از ماندگارترین خط تولید شیشه است که می تواند یا کیفیت ترین شیشه ها را تولید نماید.

مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در شیشه عبارت‌اند از:

  • ضخامت شیشه
  • درجه خلوص شیشه

ابعاد شیشه در کارخانه

کارخانه شیشه سکوریت نگین شرق با داشتن خط تولید قوی و وسیع و با داشتن بهترین کوره های تولید شیشه می تواند شیشه های تولید شده  را در اندازه و ابعاد مختلف تولید نماید.

شیشه ها یا بر مبنای اندازه استاندارد ساخت و تولید می شوند و یا بر اساس نیاز مشتری تولید و ساخته می شوند. چنان چه اندازه شیشه درخواستی با استانداردها یکی نباشد . و ابعاد شیشه درخواستی بزرگتر باشد .کارخانه شیشه بعد از ارائه اندازه های مشخص و دقیق، اقدام به ساخت و تولید شیشه ها در ابعاد استاندارد می نماید. در صورتی که ابعاد و اندازه خواسته شده توسط مشتری متناسب با استانداردها نباشد و یا ابعاد شیشه درخواستی بزرگتر باشد، کارخانه شیشه نگین شرق اقدام به تولید شیشه با همان کیفیت و مقاومت بالا می نماید.

جهت مشاوره رایگان با نگین شرق و استعلام قیمت لطفا ابعاد درخواستی شیشه را به شماره واتساپ ⁦۰۹۱۵ ۵۱۱ ۹۴۹۷ ⁩ ارسال کنید.

محصولات