نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

نوار شیشه سکوریت | ضربه گیر شیشه سکوریت

ضربه‌گیر شیشه سکوریت یا نوار شیشه سکوریت چیست؟

نوار شیشه  بر روی درب های شیشه سکوریت کشویی استفاده می‌شود و از جنس پلاستیک فشرده درست می شوند تا از برخورد درب با لت درب روبرو جلوگیری شود و یا مانع برخورد شیشه با دیوار روبه رو درب می شود و از شکستن درب شیشه سکوریت جلوگیری می‌کند.

درزگیر شیشه، از جنس پلاستیک فشرده و شفاف بوده و روی درب‌های شیشه سکوریت نصب می‌شود.

مزیت‌های درزگیر شیشه سکوریت | نوار شیشه سکوریت

  • مقاومت در دماهای ۱۵۰-  تا ۱۱۰+ درجه سانتی گراد
  • انعطاف‌پذیری بسیار بالا
  • مانع از ایجاد خوردگی
  • نصب آسان و سریع
  • دارای استاندارد داخلی

فریم ها یا پروفایل های شیشه سکوریت موجب محکم نگه داشتن شیشه ها می شوند و حرکت آن ها را روی ریل موقع باز و بسته شدن درب، امکان پذیر می کنند.

این پروفیل ها اگر در تماس مستقیم با شیشه باشد موجب آسیب و صدمه به شیشه سکوریت می شود. قبل از نصب پیرابندهای فلزی به دور شیشه‌ی سکویت از یک نوار پلاستیکی مقاوم و بسیار انعطاف‌پذیر استفاده می‌شود که به آن نوار شیشه سکوریت و یا درزگیر شیشه سکوریت و یا ضربه گیر شیشه سکوریت می گویند.

نوار  شیشه سکوریت یا ضربه گیر شیشه سکوریت دارای انواع مختلفی می باشد و هر کدام از این نوارها یا ضربه گیرها مزایای خاص خودشان را دارند .

نگین شرق ارائه دهنده نوار درزگیر مدل پفکی، نوار درزگیر مدل لبه کنار، نوار درزگیر مدل مغناطیسی و نوار درزگیر مدل مغناطیسی  می باشد.

خرید نوار شیشه سکوریت یا ضربه گیر شیشه سکوریت

مهمترین نکته برای خرید نوار شیشه سکوریت کیفیت کالا است زیرا خرید نوار شیشه سکوریت ارزان قیمت باعث می شود تا درب شیشه سکوریت در تردد با مشکل روبرو شود.

همان‌گونه که از اسم درزگیر یا ضربه گیر شیشه سکوریت پیداست ، برای پر کردن فاصله بین لت‌های درب اتوماتیک و نیمه خودکار از درزگیر یا نوار استفاده می‌شود. استفاده از این ضربه گیرها باعث می شود فاصله بین دو لت درب پر شود و از ورود گرد و غبار ، آّب ، باران و سرو صدا به داخل جلوگیری شود. نوارهای شیشه سکوریت معمولا به صورت برآمده و فرورفته می باشند و دو قسمت داخل یکدیگر قرار می گیرند و مانع ورود گرد وغبار و برخورد لت های درب به هم می شود .

نگین شرق عرضه کننده بهترین یراق آلات شیشه و همچنین  بهترین نوار شیشه سکوریت در مشهد است برای دریافت مشاوره ، خرید  و سایر اطلاعات  با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و کارشناسان نگین شرق اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهند.

قیمت نوار شیشه سکوریت

قیمت نوار شیشه سکوریت بر اساس نوع نوار ، کیفیت ، خارجی و داخلی بودن کالا متغیر است. نگین شرق انواع یراق آلات شیشه سکوریت را با بهترین کیفیت در اختیار خریداران گرامی قرار می دهد.

برای سفارش یراق و نوار شیشه سکوریت مورد نظر می توانید با شماره تلفن ۰۵۱۳۷۱۲۳۶۵۴ تماس بگیرید.