• تلفن:
 • 09129589497-05137123654
 • ایمیل: info@neginshargh.com.com
 • ساعات کاری: 08:00-17:00
 • Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages

یراق آلات شیشه

یراق آلات شیشه


یراق آلات شیشه یکی از مهم ترین بخش های اجرا و نصب نما شیشه ای است که با توجه به نوع پروژه و نوع کاربری شیشه ،متفاوت خواهد بود.تنوع در ابزار یراق شیشه های نما باعث شده است تا شرکت های مجری نمای شیشه ای همچون نگین شرق ،قدرت مانور بسیار بالایی در اجرای انواع و اقسام نماهای شیشه ای داشته باشند.

یراق های شیشه علاوه بر ایجاد اتصال بین شیشه ها و سازه های نما ،وظیفه حفظ زیبایی و ظاهر سازه را نیز بر عهده دارند. اما مهمترین فاکتور برای انتخاب یراق شیشه ،نوع کاربری و میزان مقاومت و کیفیت آن است. ابزار و یراق شیشه ،برای هر نمای شیشه ای متفاوت است .برای مثال اتصالات شیشه برای نرده شیشه ای با شیشه سکوریت ،بالکن شیشه ای و …. متفاوت هستند.

شرکت نگین شرق علاوه بر طراحی و اجرای انواع نمای شیشه ای ،تامین کننده قطعات و یراق آلات نمای شیشه ای و به خصوص شیشه سکوریت در مشهد می باشد. از این رو  شرکت سال ها است ،اقدام به تامین و فروش یراق آلات شیشه در مشهد و ایران می نماید.

قیمت انواع شیشه


«فروش یراق آلات شیشه به صورت تعداد می باشد.»

از این قسمت میتوانید قیمت انواع شیشه را مشاهده کنید.

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه دوجداره لمینت

قیمت شیشه دوجداره

یراق آلات نرده شیشه ای

نرده شیشه ای یکی از سازه های شیشه ای داخل ساختمان است که یراق آلات مخصوصی دارد.یراق آلات نرده و پله شیشه ای باید وزن شیشه را تحمل کرده و به بدنه ساختمان منتقل نماید.در این قسمت با عکس انواع یراق نرده شیشه ای و همچنین قیمت یراق نرده شیشه ای آشنا می شوید.

یراق آلات اسپایدر همراه با قیمت

نمای اسپایدر، نمایی است که در آن از اتصالات مختلفی استفاده می شود . البته تنوع در اجرای نمای اسپایدر نیز باعث می شود تا اتصالات متنوعی در این روش برای فیکس کردن شیشه ها استفاده شود. در این بخش به معرفی انواع یراق کرتین وال؛نمای اسپایدر و قیمت آنها می پردازیم.

نمونه اجرایی نرده

قیمت یراق آلات شیشه سکوریت

یراق شیشه سکوریت شامل استوپ، لولا،بست، دستگیره، درزگیر و … می باشد. یراق آلات شیشه سکوریت موجود در بازار،به دو نوع ایرانی و خارجی موجود می باشد که دارای تفاوت کمی و کیفی نیز می باشند. از یراق آلات شیشه سکوریت در شیشه بالکن، درب شیشه ای، شیشه حمام و … استفاده می گردد. یراق سکوریت را می توان هم از به صورت آنلاین، هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری ثبت سفارش کرد. در این قسمت می توانید قیمت یراق شیشه سکوریت را مشاهده کنید.

یراق آلات نمای شیشه ای سکوریت در ۲ نوع ایرانی و خارجی موجود می باشد. همانطور که انتظار می رود، قیمت یراق آلات شیشه سکوریت خارجی نسبت به  قیمت یراق آلات شیشه سکوریت  ایرانی گرانتر می باشد. از عوامل دیگر تاثیر گذار در قیمت یراق آلات شیشه سکوریت جنس یراق، متریال، برند یراق، رنگ استیل و … می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت یراق شیشه سکوریت با کارشناسان نگین شرق تماس حاصل فرمایید.

نوار درزبندی 

یراق آلات شیشه سکوریت

یراق الات نرده شیشه ای

یراق آلات اسپایدر