نمای کرتین وال

نمای کرتین وال
سفارش:

نگین شرق وارد کننده انواع یراق آلات شیشه های سکوریت

با توجه به نوسانات بازار لطفاً جهت سفارش و قیمت قطعی با این شماره تماس بگیرید:۰۹۱۵۶۰۰۴۱۹۵

نمای کرتین وال ، یکی از زیباترین نماهای مدرنی است که با توجه به کاربرد شیشه و آلومینیوم در آن از شرایط و ویژگیهای منحصر به فردی برخوردار می باشد.
نمای کرتین وال (curtain wall) کاملا بصورت صنعتی ساخته می شود و شرایط نصب آن به گونه ای است که انعطاف پذیری خاصی در مواجه با تنش های ناشی از زلزله و نشت های احتمالی ساختمان در مواقع اضطراری دارد .

این نمای مدرن بصورت Self Support و تماما آلومینیومی طراحی و اجرا می گردد.
در این سیستم بدلیل اینکه سطح مقطع پروفیل آلومینیوم بزرگ می باشد و از مقاومت بالایی برخوردار است احتیاجی به شبکه بندی جهت زیر سازی نما نمی باشد و خود پروفیل بوسیله پلیت که با پیچ های لوبیایی داخل آن قابل رگلاژ می باشد به ساختمان متصل می شوند.
کرتین وال نوعی دیگر از سازه های شیشه ای بوده که به جای استفاده از فریم آهنی از پروفیل های آلومینیوم استفاده و نما به صورت مشبک بوده و تلفیقی از آلومینیوم و شیشه می باشد .

در اصل نمای curtain wall خود یک سازه محسوب می شود.
این نوع مهندسی نما،نیاز به زیرسازی آهنی Self Support ندارد و تنوع رنگی نامحدودی دارد که استفاده از طرح‌های چوبی نیز برای آن امکان پذیر است.

زیبایی فوق العاده و منحصر به فرد این سازه در نما امتیاز نهایی آن است. شیشه های استفاده شده در این سیستم ۱۸ الی ۴۰ میلیمتر ضخامت دارد و ایزولاسیون حرارتی و صوتی ساختمان را به صورت کامل انجام می دهند.طراحی زیبا و استاتیکی این سیستم به همراه عدم استفاده از پیچ و پرچ در مونتاژ و طراحی باز شوی مخفی در این سیستم علاوه بر زیبایی و دید بسیار عالی باعث بالارفتن ضریب مقاومت و آب بندی و هوا بندی شده است.

قابل توجه جامعه مهندسین، انبوه سازان، برج سازان، آرشیتکت ها و معمارین عزیز، نگین شرق  برای شما تخفیف همکاری لحاظ کرده است

انواع مختلف کرتین وال

این پنل در دو نوع رده اصلی Face cap و Full Frameless طبقه بندی نمود.
استفاده از درپوش های ویژه در Face cape و عدم وجود این درپوش ها در Full Frameless از بارز ترین وجوه تمایز این دو سیستم می باشد.
در طراحی پروفیل های این سیستم مباحث مربوط به زلزله, باد و محاسبات استاتیکی رعایت شده و مصالح مورد نیاز هر پروژه بنا به اقتضای هر پروژه جداگانه محاسبه و خصوصیات پروفیل مربوطه مشخص می گردد.

25-300x217

ویژگی های بارز نمای curtain wall

 • امکان استفاده از شیشه ۲ یا ۳ جداره
 • امکان ایجاد سطح عایق دما با استفاده از پروفیل های ترمال بریک
 • امکان استفاده از در پوش های متفاوت امکان اجرا به صورت تمام آلومینیوم
 • عدم محدودیت رنگ
 • امکان استفاده از مقاطع و ابعاد متفاوت با توجه به نیاز پروژه
 • روش اجرا ارائه مدولاسیون بر اساس طرح اولیه و محاسبه ضریبهای موثر در پایداری سازه
 • توجه به میزان پرت مصالح ساخت و مونتاژ مدول های curtain wall
 • ارائه مدولاسیون بر اساس طرح اولیه و محاسبه ضریب های موثر در پایداری سازه
 •  سیستم تخلیه هوا و آب باران
 • لاستیک های آب بندی هوا بندی از جنس EPDM
 • نصب آسان و کاربردی
 • قابلیت استفاده به صورت المان سازه ای
 • پایداری در برابر تنش های قائم و جانبی از قبیل باد، زلزله و تکان های شدید
 • ایزولاسیون حرارتی و صوتی ساختمان
 • طراحی زیبا و استاتیکی این سیستم به همراه عدم نمایش پیچ و پرچ در نما و طراحی بازشوی مخفی در این سیستم علاوه بر زیبایی و دید بسیار عالی باعث بالا رفتن ضریب مقاومت، آببندی و هوابندی این سیستم شده است .
 • در طراحی پروفیل های این سیستم مباحث مربوط به زلزله، باد و محاسبات استاتیکی رعایت شده و جهت بالا بردن کیفیت محصول از اتصالات کلیپسی به جای پیچ و پرچ استفاده می شود .

گروه مهندسی نگین شرق مجری انواع نمای شیشه ای

گروه مهندسی نگین شرق تامین کننده شیشه نما پروژه های شاخص کشور

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

چگونه استعلام و سفارش نمای کرتین وال بدیم؟

ابتدا کافیست ،فقط از فضایی که می خواهید نمای شیشه ای را اجرا کنید (فایل کد) ،برای ما عکس و ابعاد حدودی شیشه را در واتساپ برای ما ارسال کنید. سپس با توجه به عکسو فایل فرستاده شده و ابعاد داده شده ،تخمینی از هزینه نمای کرتین وال بر اساس لیست قیمت کارخانه ، برایتان ارسال می کنیم. در صورت توافق ،شرکت نگین شرق اقدام می نماید و در اسرع وقت برای شما ارسال می شود.

انواع روش اجرای نمای کرتین وال چیست؟

انواع نمای کرتین وال

نمای کرتین وال شیشه ای در انواع گوناگونی تولید و اجرا می شود که می توان به دو گروه اصلی آن یعنی سیستم یونیتایز و سیستم استیک (Stick) اشاره کرد.

سیستم کرتین وال استیک (Stick)


سیستم کرتین وال استیک

سیستم Stick سیستم ارزانتر اجرای نمای کرتین وال می باشد. در سیستم استیک ، لامل ها قبل از اجرای نمای کرتین وال در داخل کارخانه تولید و لقمه بندی می شود و سپس به کارگاه ساختمانی ارسال شده وکلیه مراحل مونتاژ نما در محل پروژه انجام می گیرد و از هزینه حمل قطعات بزرگ ساخته شده کاسته می شود . به دلیل اندازه گیری همزمان در سایت و ساخت قطعات ، دیگر نیازی به کنترل عملیات ساخت در کارخانه نمی باشد.
در این سیستم معمولا اعضاء عمودی (mullion) ابتدا نصب می گردند، پس از آن اعضاء افقی (Transom) و در نهایت قطعات شیشه و یا لنگه های پنجره بازشو روی سیستم نصب می گردند.

سیستم کرتین وال یونیتایز


سیستم کرتین وال یونیتایز

در سیستم اجرای یونیتایز که مدولار نیز نامیده می شود تقریبا تمامی مراحل ساخت در کارخانه سازنده انجام می گیرد بدین معنی که بر اساس اندازه گیری و طراحی های دقیق انجام شده ، نمای ساختمان به قطعات یا پنل های کوچکتری که از نظر وزن و ابعاد قابل جابجایی باشد تقسیم بندی می گردد و کلیه اجزای آن شامل پروفیل ها، گسگت ها، اتصالات و یراق آلات در کارخانه مونتاژ و نهایتا شیشه و سایر مصالح پر کننده در آن نصب و مدول های کامل شده به محل پروژه حمل می گردند . سپس هر یک از مدول ها در محل مشخص خود با روش هنگینگ به اتصالات تعبیه شده بر روی بدنه ساختمان در کنار یکدیگر نصب می گردند.
روش ساخت پنل ها به این صورت می باشد که کلیه پروفیل های به کار رفته به صورت نر و ماده ساخته شده و مثلا اگردر یک پنل پروفیل نر کار شده است در پنل کناری در همان نقطه اتصال پروفیل ماده مولیون به کار رفته که در نهایت موقع نصب داخل هم رفته و به هم چفت می شوند و به صورت یک پروفیل دیده می شوند.

قیمت نمای کرتین وال چگونه محاسبه میشود؟

ابتدا کافیست ،فقط از فضایی که می خواهید نمای شیشه ای را اجرا کنید (فایل کد) ،برای ما عکس و ابعاد حدودی شیشه را در واتساپ برای ما ارسال کنید. سپس با توجه به عکسو فایل فرستاده شده و ابعاد داده شده ،تخمینی از هزینه نمای کرتین وال بر اساس لیست قیمت کارخانه ، برایتان ارسال می کنیم. در صورت توافق ،شرکت نگین شرق اقدام می نماید و در اسرع وقت برای شما ارسال می شود.

نگین شرق

اعتماد و کیفیت بالا

دو اصل در خرید از نگین شرق