شیشه ضد گلوله

شیشه ضد سرقت

شیشه ضد گلوله چیست؟

شیشه ضد گلوله چیست؟

در نگاه اول شیشه ضدگلوله یکپارچه دیده می شود ولی بعد از کمی دقت و موشکافی متوجه خواهید شد از تعداد لایه های متعدد شیشه ی با کیفیت ساخته شده است و جزء شیشه های با قدرت و با ایمنی بالا قرار دارد.شیشه ضد گلوله از چندین لایه شیشه تشکیل شده است  و بین شیشه ها از لایه ای به نام طلق PVB که قدرت چسبندگی بسیار بالایی نسبت به بقیه طلق ها دارد تشکیل شده است این لایه طلق فضای خالی بین شیشه ها را پر  می کند.هر چه میزان ضخامت شیشه بالا برود، ایمنی و مقاومت شیشه بیشتر می شود . شیشه ضد گلوله به دلیل مقاومت بالایی که در برابر گلوله و ضربه‌های بسیار شدید دارد به این اسم شناخته می شود.

نگین شرق با استفاده از طلق های PVB با کیفیت و فن آوری خاص توانسته ضخامت و وزن شیشه های ضدگلوله را نسبت به سایر شیشه های ضد گلوله کمتر و با کیفیت بهتر ارائه کند.

این شیشه ها نمی شکنند و در صورت شکستن ، تیکه های شیشه به اطراف نمی ریزد و خطری متوجه دیکران نیست. ششه های ضد گلوله با شکستن و ضربه به صورت پودر در می آیند و چسبندگی طلق بین شیشه های داخلی همه پودر را به خود جذب می نماید و مانع از ریزش شیشه ها می شود . شیشه ضد گلوله جز ششه لمینت است فقط شیشه های داخلی آن متفاوت است.مهمترین کاربرد شیشه ضد گلوله در شیشه طلا فروشی است و امنیت و ایمنی طلا فروشی‌ها را ارتقاء و بهبود می‌بخشد.

شیشه ضد گلوله
 • مزایای  شیشه ضدگلوله
  • وجود لایه PVB در شیشه ضد گلوله، این شیشه به عنوان عایق صدا و گرمایی به کار می رود.
  • ضخامت شیشه‌های شناخته‌ شده بین 70-75 میلی‌متر می باشد.
  • ادارات پلیس و فروشگاه های با کالاهای گران قیمت این شیشه در مقابل سرقت و گلوله بسیار مقاوم بوده است.
  • شیشه ضد گلوله اصولا شیشه ایمن در شرایط زلزله محسوب می شوند. در شرایط زلزله ممکن است این شیشه ها بشکنند، اما، پس از شکسته شدن در قاب پنجره باقی می مانند و آسیبی به ساکنین نمی زنند.
  • آزمایشگاه ها که خطر انفجار را به همراه دارد برای کاهش آسیب های جانی و مالی استفاده از شیشه ضد گلوله مناسب است.
  • جذب حدود ۹۹ درصد اشعه uv خورشید (محافظت لوازم داخل ساختمان در برابر اشعه مضر خورشید )
   • به عنوان عایق صدا و گرما به کار می رود نسبت به شیشه های تک جداره معمولی، شدت صدای عبوری از شیشه ضد گلوله کمتر از یک سوم است.
  • شیشه ضد گلوله تنها به این اسم در بازار شناخته‌ شده است که مقاومت بالایی در برابر گلوله و ضربه‌های بسیار شدید دارد، شیشه ضد گلوله فقط تأثیرات تخریبی گلوله شکلی شده را کاهش داده و به تأخیر می‌اندازد به ‌طورکلی به دلیل لایه‌لایه بودن این شیشه‌ها هنگام برخورد اولیه سرعت گلوله کاهش پیدا می‌کند که فرایند تخریب را به تعویق می‌اندازد.
  • فرایندتولید شیشه ضد گلوله همان شیشه‌های لمینت هستند، به صورت شیشه‌های چندلایه تولید می‌شود که برای افزایش مقاومت و کارایی بالای شیشه در بین شیشه‌ها از مواد PVB استفاده می‌شود که وجود فاصله بین لایه‌های شیشه موجب شده تا به‌عنوان عایق در برابر دما و صدا نیز عمل نماید.
شیشه ضد گلوله

تست شیشه ضد گلوله توسط وزارت اطلاعات 

تست شیشه ضد گلوله با صلاح کلاش - نگین شرق

چرا شیشه ضد گلوله-ضد سرقت نگین شرق ؟


۱) شرکت نگین شرق دارای تاییدیه نیروی انتظامی به شماره ۲/۱۰۱۳۷ می باشد.

۲)شرکت نگین شرق مجری و تامین کننده شیشه ضد گلوله برای بیش از ۱۰۰۰ واحد صرافی و طلا فروشی در سراسر کشور است.

۳) با توجه به حساسیت بالای شیشه ضدگلوله شیشه فوق با طلق pvb آلمانی تولید می‌گردد که دارای ۵ سال گارانتی طلق می باشد.

۴) در صورت استفاده از pvb  نامرغوب بعد از ۱ سال شیشه دچار لک شده و همچنین به ماتی و سبزی تغییر رنگ پیدا میکند.

۵) شیشه فوق طی چندین مرحله مورد تست وزارت اطلاعات ، تایید ستاد کل ناجا و  نیروی انتظامی   قرار گرفته است.

۶)کاهش قابل توجه صدای ورودی به داخل

۷)جذب حدود ۹۹ درصد اشعه uv خورشید (محافظت لوازم داخل ساختمان در برابر اشعه مضر خورشید )

۸)قابل استفاده برای ویترین طلا فروشی ، صرافی ، ساختمانهای دولتی ، بانکها و…

خرید شیشه ضد گلوله

شما با ورود به بخش محصولات شیشه وب سایت نگین شرق می‌توانید از تنوع کاربرد شیشه لمینت، شیشه سکوریت و نمونه کارهای نگین شرق دیدن فرمایید. در صورت مشاوره و خرید می توانید با شماره تلفن 09155119497تماس بگیرید .

کارشناسان نگین شرق هفت روز هفته آماده پاسخگویی به شما هستند. نگین شرق پس از نصب محصولات خود با برقراری تماس‌های مکرر و زمان‌بندی‌شده با افراد، همواره با مشتریان خود ارتباط داشته و پشتیبانی از محصولات خود را کاملا انجام می دهد تا رضایت مشرتیان را جذب نماید.
مجموعه نگین شرق با ارائه فناوری های روز جهانی در طراحی و اجرای محصولات خود بر آن است تا نه تنها زیبایی ساختمان ها،بلکه آسایش و ایمنی ساکنین را تامین نماید. تامین کننده شیشه و اتصالات برای پروژه های بزرگ و شاخص در ایران می باشد .

قیمت شیشه ضد گلوله

نوع طلق (PVB) به کار رفته در ساخت شیشه ضد گلوله که مرتبط به کدام کشور باشد و همچنین شیشه های استفاده شده برای شیشه که داخلی است و یا  محصول وارداتی است در تعیین  قیمت شیشه ضدگلوله مهم می باشد و همچنین هر چه ضخامت شیشه ضد گلوله بیشتر باشد شیشه قیمت بالاتری دارد.

امروزه همه افراد خواهان رسیدن به امینت هستند و مهمترین مسئله در نیازهای رو زمره افراد است . طلافروشی ها از جمله مکان هایی هستند که نیازمند امنیت هستند و همچنین شیشه در صنعت ساختمانی مهمترین موارد بررای حفظ امینت و ایمنی ساختمان ها می شود.

برای حفظ امنیت در طلافرو شی ها و مکان هایی که امنیت ضروری است از شیشه های ضد گلوله می توان استفاده کرد تا مانع دزدی سارقان و آسیب های مالی و جانی برا ی افراد شود.

موارد زیر در تعیین قیمت شیشه ضدگلوله طلافروشی تاثیر دارد:

 • ابعاد شیشه استفاده شده
 • ضخامت شیشه
 • متعلقات مورد استفاده در نصب شیشه

موارد زیر در تعیین قیمت شیشه ضدگلوله خودرو تاثیر دارد:

هر نوع خودرو و شرکت سازنده ی خودرو  از ضخامت و مقاومت های شیشه متفاوتی استفاده می کنند.

 • ضخامت شیشه
 • نحوه استفاده از شییشه

شیشه طلا فروشی

طلافروشی‌ها از مکان هایی است  که دارای مقدارزیادی قیمت و طلا می‌باشد و ههمواره نیاز به امنیت و تامین امینت دارد برای ایجاد کردن این امنیت در طلافروشی ، طلافروشان برای حفظ امینت و ایمنی از  شیشه ضد گلوله طلافروشی  برای حاظت از طلاها و اجناس خود استفاده می نمایند . شیشه ضد گلوله طلا فروشی در برابر ضربه، حرارت  مقاومت بالایی دارد و مهم‌ترین مسئله ضربات گلوله دارد، امروزه مورد استقبال بسیاری قرارگرفته است. شیشه ضد گلوله طلا فروشی به دلیل لایه‌لایه بودن هنگام اصابت گلوله با سرعت و فشار، لایه اولیه سرعت و فشار وارده گلوله را به خود جذب می‌کند و مانع از عبور کردن گلوله به لایه‌های بعدی می شود د و در نهایت مانع عبور گلوله از شیشه می‌گردد.

شیشه لمینت ضد گلوله

امروز در خودروها به دلیل حفظ ایمنی و امینت از شیشه‌های مقاوم لمینیت ضد گلوله استفاده می نمایند و این شیشه ها خطرات جانی ناشی از تصادفات را کم می کنند و هم‌چنین مانع سرقت سارقان می گردند و در صورتی که خودرو تصادف کند و یا اگر ضربه ای به شیشه ها وارد شود و شیشه ها شکسته و خرد شوند ، شیشه ها به سر و صورت سرنشینان آسیبی نمی رساند و خطرات جانی را کاهش می دهد.

و از طرفی به دلیل مقاوم بودن شیشه ضد لمینت ضد گلوله به ضربه و گلوله  سارقان نمی توانند به راحتی شیشه اتومبیل را بشکنند و سرقت صورت گیرد و یا تهدیدی برای سرنشینان وجود داشته باشد.

شیشه‌های لمینیت ضد گلوله از ورود اشعه ماوراءبنفش به داخل جلوگیری می‌کند و در برابر بالا رفتن دما عایق می‌باشد.

مکانیزم حفاظت شیشه ضد گلوله

هنگامی‌که گلوله شلیک شده و به شیشه برخورد می‌کند لایه ابتدایی  و بیرونی شیشه در اثر اصابت گلوله به‌سرعت سوراخ می‌ گردد؛ اما وجود لایه PVB که در داخل شیشه ابتدایی و شیشه بعدی قرار دارد، فشار و انرژی وارد شده بر اثر اصابت گلوله رابه خود جذب می نماید و به همین دلیل گلوله دیگر توانایی بیرون آمدن ازلایه های ابتدایی و بعدی را ندارد و به هدف اصابت نمی کند .در بعضی از موارد تولید شیشه ضد گلوله به‌گونه‌ای است که گلوله می‌تواند  از داخل شیشه عبور نماید و مهاجمان را مورد هدف قرار داد تا گلوله به آن‌ها اصابت کند. ولی  این فرایند خارج ار شیشه اتفاق نمی‌افتد، مکانیزم حفاظت شیشه ضد گلوله در ساخت این شیشه‌ها در سمت داخلی شیشه به‌گونه‌ای طراحی‌شده که هنگام برخورد گلوله به شیشه، لایه پلیمری را به راحتی شکافته و از شیشه عبور می‌کند؛ اما از خارج شیشه هنگام برخورد گلوله با شیشه انرژی و فشار گلوله توسط پلیمر داخلی جذب می‌شود و مانع عبور گلوله به داخل می‌شود.

محل استفاده از شیشه ضد گلوله

شیشه ضد گلوله را در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف تولید می گردد و این شیشه ها برای مکان هایی  که نیازمند امنیت بالا دربرابر سارقان هستند. برای مثال محل استفاده از شیشه ضد گلوله در مکان‌هایی مانند بانک‌ها، صرافی‌ها، جواهرفروشی‌ها و… که تأمین امنیت افراد و کارمندان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. هر چقدر ضخامت و لایه‌های استفاده شده در شیشه بیشتر باشد به همان اندازه ایمنی شیشه نیز افزایش پیدا می‌کند. رنگ شیشه‌های ضد سرقت براساس نیاز و سلیقه می‌توان استفاده کرد. شیشه استفاده ‌شده در جواهرفروشی‌ها و طلافروشی به صورت بی‌رنگ وخام است تا هم از اجناس و افراد محافظت کند و اجناس را در معرض دید خریداران قرار دهد.

رنگ شیشه ضد گلوله

شیشه های سبز رنگ : این تهیه این نوع شیشه ضد گلوله از مواد ناخالصی استفاده می گردد و در نتیجه قطر شیشه بیشتر می شود و دارای کیفیت پایین است و قیمت پایین دارد.

شیشه های زرد رنگ: در این شیشه ها به جای استفاده از مواد جاذب انرژی از زرین استفاده می گردد. رزین به هیچ عنوان از لحاظ امنیتی مناسب نیست و بیشتر تولید کنندگان شیشه از این مواد استفاده نمی کنند. رزین باعث پایین آمدن کیفیت و قیمت شیشه می شود.

شیشه های شفاف: در ساخت این شیشه ها از شیشه های خام با کیفیت (اصطلاحا کلیر ) استفاده شده است و برای حفظ مقاومت شیشه از از لایه های PVB استفاده می شود.   این شیشه ها با افزایش قطرشان تغییر رنگ نمی دهد و سبز نمی شوند و در همه حال تصویری شفاف و واضح را ارائه می دهد.

تاییدیه شیشه ضد گلوله

مجموعه نگین شرق شیشه ضدگلوله را با بهترین قیمت عرضه می نماید.

شرکت نگین شرق دارای تاییدیه نیروی انتظامی به شماره ۲/۱۰۱۳۷ می باشد.

شیشه ضد گلوله طی چندین مرحله مورد تست وزارت اطلاعات ، تایید ستاد کل ناجا و  نیروی انتظامی   قرار گرفته است.

پس از تست های مختلف شیشه از لحاظ مقاومت با سلاح های متفاوت و اصالت انواع شیشه ضد گلوله و کیفیت بالای شیشه ضد گلوله در کلاس های متفاوت(بستگی به نوع اسلحه) مورد تایید قرار گرفت.
شت.

تنوع شیشه ضد گلوله

شیشه ضد گلوله دارای مدل های متفاوتی هستند . شیشه ضدگلوله به صورت کریستال و غیر کریستال می باشد. شیشه ضد گلوله مخصوص طلا فروشی ها ، باشیشه ضد گلوله مخصوص صرافی ها و اماکن پولی ومالی متفاوت هستند.
در تولید شیشه ضد گلوله مخصوص طلا فروشی ها از شیشه های کریستال با ضخامت های متفاوت در شیشه های میانی استفاده می شود  و فیلم های امنیتی اکریستال از نوع ضد گلوله در لایه PVB استفاده میشود این نوع شیشه ضد گلوله مورد تائید نیروی انتظامی و اکثر طراح های امنیتی و طراح های دکوراسیون داخلی میباشد.
در نوع تولید شیشه ضد گلوله مخصوص اماکن پولی و مالی مانند بانک ها  و صرافی ها به جای شیشه ضد گلوله کریستال ، از نوع شیشه غیر کریستال (کلییر شفاف) و غیر کریستالی ( که تونالیته رنگ سبز دارند) استفاده نمود و در هزینه هم کاهش ایجاد کرد.
در هر دو نوع شیشه ضدگلوله( کریستال یا غیر کریستال – کلیر شفاف) دارای استاندارد ضدگلوله بودن و ایمنی مورد نظر و تایید اداره اماکن و نیروی انتظامی کشور می باشند .
در هنگام خرید شیشه ضد گلوله با توجه به نو ع مصرف این شیشه که تفاوت در کیفیت و رنگ دارند باید به کیفیت و نو ع طلق PVB هم دقت کرد و آگاهانه یک محصول با کیفیت ، با اصالت و ایمن را تهیه و استفاده کرد.

تاییده ستاد ناجا کل کشور

قیمت شیشه ضدگلوله

نمونه رنگ انواع شیشه ضد گلوله

قیمت شیشه ضدگلوله

تفاوت رنگ شیشه های داخلی و خارجی

قیمت شیشه ضدگلوله

تاییده نیروی انتظامی

bc68d908-876d-4a89-9c2c-d14d50b744d0

در این کلیپ می توانید خط تولید شیشه ضد گلوله را ملاحظه فرمایید

1خدمات

گارانتی شیشه ها در برابر شکسته شدن

طراحی ، اندازه گیری و نصب شیشه ها و اتصالات مخصوص

امکان ارسال شیشه به تمامی نقاط کشور

قیمت شیشه ضد گلوله- ضد سرقت

در این قسمت می توانید لیست قیمت انواع شیشه ضد گلوله در ایران را با توجه به ضخامت و مقاومت آن در برابر شلیک گلوله مشاهده کنید. به روزرسانی 99/04/25

قیمت شیشه های ضد گلوله (کلاشینکف) دارای تاییدیه رسمی از نیرو انتظامیواحدقیمت به ریال
شیشه ضد گلوله ۳ لایه ایرانی(سوپر کلییر) super clear (طلق المانی)با تائید نیروی انتظامی بدون نصب و خدمات (بر اساس استاندارد اروپا  EN 1063 می باشد)هر متر مربع13/000/000
شیشه ضد گلوله ۳لایه وین وایت vin white  (طلق المانی)با تاییدیه نیروی انتظامی بدون نصب و خدمات (بر اساس استاندارد اروپا  EN 1063 می باشد)هر متر مربع17/000/000
شیشه ضد گلوله ۳ لایه چین درجه extra clear  (طلق المانی)با تائید نیروی انتظامی بدون نصب و خدمات-شفاف برای جواهر فروشی (بر اساس استاندارد اروپا  EN 1063 می باشد)هر متر مربعلطفا تماس بگیرید

09332667849

شیشه ضد گلوله ۳ لایه بلژیک extra clear belgium(طلق المانی)با تائید نیروی انتظامی بدون نصب و خدمات-شفاف برای طلا فروشی (بر اساس استاندارد اروپا  EN 1063 می باشد)هر متر مربعلطفا تماس بگیرید

09332667849

شیشه  با 2 لایه وین وایت vin white  (طلق المانی)بدون نصب و خدمات ضد اغتشاش  (طلق المانی)(بر اساس استاندارد اروپا  EN 1063 می باشد)هر متر مربع11/000/000
شیشه  با 2 لایه (سوپر کلییر) super clear  (طلق المانی) بدون نصب و خدمات ضد اغتشاش  (طلق المانی)(بر اساس استاندارد اروپا  EN 1063 می باشد)هر متر مربع8/500/000

 با توجه به نوسانات بازار  لطفا جهت استعلام قیمت و مشاوره رایگان با شماره  09332667849   حاصل فرمایید. (مدیر فروش خانم مهندس طوسی )

 • قیمت اعلام شده در جدول بالا برای خودروهای داخلی نظیر پژو پارس ، دنا ،دنا پلاس و سمند می باشد.
 • منظور از ست کامل ،شیشه های جلو ،عقب و شیشه های جانبی خودرو می باشد.
 • در شرکت نگین شرق امکان تولید شیشه برای خودروهای خارجی و وارداتی وجود دارد و قیمت آن به صورت جداگانه محاسبه می شود.

قیمت ها طبق لیست کارخانه و تحویل درب کارخانه می باشد.

خدمات  شامل موارد زیر می باشد:

امکان ارسال شیشه به تمامی نقاط کشور

گارانتی شیشه ها در برابر شکسته شدن

طراحی ، اندازه گیری و نصب شیشه ها و اتصالات مخصوص آنها

قیمت ها بدون هزینه ارسال بوده و هزینه ارسال با توافق طرفین خواهد بود.

در خریدهای عمده و صادراتی قیمت ها قابل مذاکره می‌باشد.

استاندارد بین المللی شیشه ضد گلوله

در حال حاضر دو استاندارد مرجع و بین المللی در مورد شیشه های ضد گلوله وجود دارد که بر اساس آزمایش ها و تست های به عمل آمده در محیط های واقعی ،شیشه های ضد گلوله را در دسته های مختلف طبقه بندی کرده است.

این ۲ استاندارد به شرح زیر است:

EN 1063 : برای تست و آزمایش شیشه های امنیتی در ساختمان ها
EN 1522-1523 : برای تست و آزمایش درب ،پنجره ، کرکره و پرده

با توجه به اینکه از شیشه های ضد گلوله در ایران بیشتر برای صرافی ، طلافروشی و مراکز نظامی استفاده می شود ،شیشه هایی که شرکت نگین شرق ارائه می کند بر اساس استاندارد اروپا  EN 1063 می باشد.

مراحل تست شیشه ضد گلوله

برای تست شیشه های ضد گلوله ،در ابتدا یک مثلث متوازی الاضلاع با طول ساق ۱۲ سانتی متر در نظر گرفته می شود. سپس مقاومت شیشه از فاصله ۵ تا ۱۰ متری توسط سلاح مورد نظر تست می شود.

در شکل زیر می توانید مقاومت و ضخامت شیشه در برابر سلاح های متفاوت را مشاهده کنید.

حرف S به معنی این است که پس از اصابت گلوله به شیشه ، تکه های ریز شیشه به اطراف پخش می شود.

حرف NS به معنی این است که پس از اصابت گلوله به شیشه ، تکه های ریز شیشه به اطراف پخش نمی شود.

استاندارد شیشه های ضد اغتشاش

برای حملاتی که با سلاح های سرد توسط انسان انجام می شود ،هیچگونه استاندارد مشخصی وجود ندارد، زیرا قدرت انسان ها و سلاح هایی که از آن استفاده می کنند با هم متفاوت می باشد. با این حال تست BS EN 356 معیاری برای تعیین حدودی میزان مقاوم شیشه های ضد اغتشاش در برابر حملات احتمالی است.

مقاومت در برابر پرتاب اجسام سنگین

در جدول زیر می توانید مقاومت شیشه در برابر پرتاب جسم سنگین را مشاهده کنید.

در تست BS EN 356 از یک جسم فلزی ۴٫۱۱ کیلوگرمی (لوله فلزی با قطر ۱۰ سانتی متر) برای تعیین مقاومت شیشه ها استفاده شده است.

کلاس بندی شیشه هامقاومت شیشهضخامت شیشهنیروی وارد شده به شیشه
P1Aتا ۳ بار پرتاب از فاصله ۱٫۵ متری۶٫۸ میلی متر۱۶ کیلوگرم بر متر مربع
P2Aتا ۳ بار پرتاب از فاصله ۳ متری۶٫۸ میلی متر۱۶ کیلوگرم بر متر مربع
P3Aتا ۳ بار پرتاب از فاصله ۶ متری۹٫۲ میلی متر۲۱ کیلوگرم بر متر مربع
P4Aتا ۳ بار پرتاب از فاصله ۹ متری۹٫۵ میلی متر۲۱ کیلوگرم بر متر مربع
P5Aتا ۹ بار پرتاب از فاصله ۹ متری۱۰٫۳ میلی متر۲۲ کیلوگرم بر متر مربع

مقاومت در برابر ضربات تبر

در این جدول می توانید میزان مقاومت شیشه ها در برابر تعداد ضربات تبر را مشاهده کنید.

کلاس بندی شیشه هاتعداد دفعات ضربات تبرضخامت شیشهنیروی وارد شده به شیشه
P6B۳۰ تا ۵۰ ضربه۱۱ میلی متر۲۳ کیلوگرم بر متر مربع
P7B۵۱ تا ۷۰ ضربه۱۴٫۵ میلی متر۲۸ کیلوگرم بر متر مربع
P8Bبالای ۷۰ ضربه۱۶٫۵ میلی متر۳۰ کیلوگرم بر متر مربع

با توجه به جدول های فوق ، این شیشه ها بیشتر برای ایمن سازی درب و پنجره های ساختمان های مسکونی ، شیشه های طلافروشی و صرافی و ویترین های شیشه ای و شیشه مغازه ها کاربرد دارد.

خدمات ما:

مشاوره رایگان

با تاییده ستاد کل ناجا کشور

با تاییده وزارت اطلاعات کشور

با تاییده نیروی انتظامی

ارسال به تمام نقاط کشور

چرا شیشه ضد گلوله-ضد سرقت نگین شرق ؟

۱) شرکت نگین شرق دارای تاییدیه نیروی انتظامی به شماره ۲/۱۰۱۳۷ می باشد.
۲)شرکت نگین شرق مجری و تامین کننده شیشه ضد گلوله برای بیش از ۱۰۰۰ واحد صرافی و طلا فروشی در سراسر کشور است.
۳) با توجه به حساسیت بالای شیشه ضدگلوله شیشه فوق با طلق pvb آلمانی تولید می‌گردد که دارای ۵ سال گارانتی طلق می باشد.

استاندارد بین المللی شیشه ضد گلوله چیست ؟

در حال حاضر دو استاندارد مرجع و بین المللی در مورد شیشه های ضد گلوله وجود دارد که بر اساس آزمایش ها و تست های به عمل آمده در محیط های واقعی ،شیشه های ضد گلوله را در دسته های مختلف طبقه بندی کرده است.

مراحل تست شیشه ضد گلوله چیست ؟

برای تست شیشه های ضد گلوله ،در ابتدا یک مثلث متوازی الاضلاع با طول ساق ۱۲ سانتی متر در نظر گرفته می شود. سپس مقاومت شیشه از فاصله ۵ تا ۱۰ متری توسط سلاح مورد نظر تست می شود.

 با توجه به نوسانات بازار  لطفا جهت استعلام قیمت و مشاوره رایگان با شماره  09332667849   حاصل فرمایید. (مدیر فروش خانم مهندس طوسی )