نگین شرق

شیشه ضد گلوله چیست؟

در نگاه اول شیشه ضد گلوله یکپارچه دیده می شود ولی بعد از کمی دقت و موشکافی متوجه خواهید شد از تعداد لایه های متعدد شیشه ی با کیفیت ساخته شده است و جزء شیشه های با قدرت و با ایمنی بالا قرار دارد.شیشه ضد گلوله از چندین لایه شیشه تشکیل شده است  و بین شیشه ها از لایه ای به نام طلق PVB که قدرت چسبندگی بسیار بالایی نسبت به بقیه طلق ها دارد تشکیل شده است این لایه طلق فضای خالی بین شیشه ها را پر  می کند.هر چه میزان ضخامت شیشه بالا برود، ایمنی و مقاومت شیشه بیشتر می شود . شیشه ضد گلوله به دلیل مقاومت بالایی که در برابر گلوله و ضربه‌های بسیار شدید دارد به این اسم شناخته می شود.

شیشه ضد گلوله متشکل از ۳ یا ۴ لایه شیشه می‌باشد که بوسیله طلق اکنیتی پلیمیر پی وی بی پوشانده شده است .وقتی گلوله به لایه اول برخورد میکند لایه پلاستیکی فشار گلوله را میگیرد و گلوله را متوقف میکند.

بیشتر در نمای اسپایدر؛ موزه ها؛بانک ها؛طلا فروشی ها و مراکز امنیتی اجرا میشود .

شیشه های ضد گلوله بصورت ایرانی و خارجی قابل ارائه می‌باشند.

کارخانه شیشه نگین شرق شیشه ضدگلوله ،شیشه ضد اغتشاش ، شیشه ضد هجوم  و شیشه ضد سرقت طلافروشی و گاوصندوق طلافروشی را با بهترین کیفیت و بهترین متریال در اختیار شما قرار می دهد.

اگر می خواهید با تولید شیشه ضد گلوله  و روش شکستن شیشه ضد کلوله آشنا شوید مقاله آن را در بخش بلاگ سایت مطالعه کنید.

نگین شرق با استفاده از طلق های PVB با کیفیت و فن آوری خاص توانسته ضخامت و وزن شیشه های ضدگلوله را نسبت به سایر شیشه های ضد گلوله کمتر و با کیفیت بهتر ارائه کند.

این شیشه ها نمی شکنند و در صورت شکستن ، تیکه های شیشه به اطراف نمی ریزد و خطری متوجه دیکران نیست. ششه های ضد گلوله با شکستن و ضربه به صورت پودر در می آیند و چسبندگی طلق بین شیشه های داخلی همه پودر را به خود جذب می نماید و مانع از ریزش شیشه ها می شود . شیشه ضد گلوله جز ششه لمینت است فقط شیشه های داخلی آن متفاوت است.مهمترین کاربرد شیشه ضد گلوله در شیشه طلا فروشی است و امنیت و ایمنی طلا فروشی‌ها را ارتقاء و بهبود می‌بخشد.

 در فیلم زیر می توانید مقاومت و ضخامت شیشه ضد گلوله در برابر سلاح های متفاوت را مشاهده کنید.

فیلم تست شیشه ضد گلوله توسط وزارت اطلاعات


خرید شیشه ضد  گلوله

شما با ورود به بخش محصولات شیشه وب سایت نگین شرق می‌توانید از تنوع کاربرد شیشه لمینت، شیشه سکوریت و نمونه کارهای نگین شرق دیدن فرمایید. در صورت مشاوره و خرید می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۵۵۱۱۹۴۹۷تماس بگیرید .

کارشناسان نگین شرق هفت روز هفته آماده پاسخگویی به شما هستند. نگین شرق پس از نصب محصولات خود با برقراری تماس‌های مکرر و زمان‌بندی‌شده با افراد، همواره با مشتریان خود ارتباط داشته و پشتیبانی از محصولات خود را کاملا انجام می دهد تا رضایت مشرتیان را جذب نماید.
مجموعه نگین شرق با ارائه فناوری های روز جهانی در طراحی و اجرای شیشه ضدگلوله در مشهد بر آن است تا نه تنها زیبایی ساختمان ها،بلکه آسایش و ایمنی ساکنین را تامین نماید. تامین کننده شیشه و اتصالات برای پروژه های بزرگ و شاخص در ایران می باشد .

قیمت شیشه ضد گلوله

نوع طلق (PVB) به کار رفته در ساخت شیشه ضد گلوله که مرتبط به کدام کشور باشد و همچنین شیشه های استفاده شده برای شیشه که داخلی است و یا  محصول وارداتی است در تعیین  قیمت شیشه ضد گلوله مهم می باشد و همچنین هر چه ضخامت شیشه ضد گلوله بیشتر باشد شیشه قیمت بالاتری دارد.

امروزه همه افراد خواهان رسیدن به امینت هستند و مهمترین مسئله در نیازهای رو زمره افراد است . طلافروشی ها از جمله مکان هایی هستند که نیازمند امنیت هستند و همچنین شیشه در صنعت ساختمانی مهمترین موارد بررای حفظ امینت و ایمنی ساختمان ها می شود.

برای حفظ امنیت در طلافرو شی ها و مکان هایی که امنیت ضروری است از شیشه های ضد گلوله می توان استفاده کرد تا مانع دزدی سارقان و آسیب های مالی و جانی برا ی افراد شود.

موارد زیر در تعیین قیمت شیشه ضدگلوله طلافروشی تاثیر دارد:

  • ابعاد شیشه استفاده شده
  • ضخامت شیشه
  • متعلقات مورد استفاده در نصب شیشه

موارد زیر در تعیین قیمت شیشه ضد گلوله خودرو تاثیر دارد:

هر نوع خودرو و شرکت سازنده ی خودرو  از ضخامت و مقاومت های شیشه متفاوتی استفاده می کنند.

  • ضخامت شیشه
  • نحوه استفاده از شیشه

شیشه طلا فروشی

طلافروشی‌ها از مکان هایی است  که دارای مقدارزیادی قیمت و طلا می‌باشد و ههمواره نیاز به امنیت و تامین امینت دارد برای ایجاد کردن این امنیت در طلافروشی ، طلافروشان برای حفظ امینت و ایمنی از  شیشه ضد گلوله طلافروشی  برای حاظت از طلاها و اجناس خود استفاده می نمایند . شیشه ضد گلوله طلا فروشی در برابر ضربه، حرارت  مقاومت بالایی دارد و مهم‌ترین مسئله ضربات گلوله دارد، امروزه مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. شیشه ضد گلوله طلا فروشی به دلیل لایه‌لایه بودن هنگام اصابت گلوله با سرعت و فشار، لایه اولیه سرعت و فشار وارده گلوله را به خود جذب می‌کند و مانع از عبور کردن گلوله به لایه‌های بعدی می شود د و در نهایت مانع عبور گلوله از شیشه می‌گردد.

برای مشاوره و خرید گاوصندوق طلافروشی و شیشه ضدگلوله طلافروشی با شماره ۰۵۱۳۷۱۲۳۶۵۴ تماس بگیرید.

شیشه لمینت ضد گلوله

امروز در خودروها به دلیل حفظ ایمنی و امینت از شیشه‌های مقاوم لمینیت ضد گلوله استفاده می نمایند و این شیشه ها خطرات جانی ناشی از تصادفات را کم می کنند و هم‌چنین مانع سرقت سارقان می گردند و در صورتی که خودرو تصادف کند و یا اگر ضربه ای به شیشه ها وارد شود و شیشه ها شکسته و خرد شوند ، شیشه ها به سر و صورت سرنشینان آسیبی نمی رساند و خطرات جانی را کاهش می دهد.

و از طرفی به دلیل مقاوم بودن شیشه ضد لمینت ضد گلوله به ضربه و گلوله  سارقان نمی توانند به راحتی شیشه اتومبیل را بشکنند و سرقت صورت گیرد و یا تهدیدی برای سرنشینان وجود داشته باشد.

شیشه‌های لمینت ضد گلوله از ورود اشعه ماوراءبنفش به داخل جلوگیری می‌کند و در برابر بالا رفتن دما عایق می‌باشد.

مکانیزم حفاظت شیشه ضد گلوله

هنگامی‌که گلوله شلیک شده و به شیشه برخورد می‌کند لایه ابتدایی  و بیرونی شیشه در اثر اصابت گلوله به‌سرعت سوراخ می‌ گردد؛ اما وجود لایه PVB که در داخل شیشه ابتدایی و شیشه بعدی قرار دارد، فشار و انرژی وارد شده بر اثر اصابت گلوله رابه خود جذب می نماید و به همین دلیل گلوله دیگر توانایی بیرون آمدن ازلایه های ابتدایی و بعدی را ندارد و به هدف اصابت نمی کند .

در بعضی از موارد تولید شیشه ضد گلوله به‌گونه‌ای است که گلوله می‌تواند  از داخل شیشه عبور نماید و مهاجمان را مورد هدف قرار داد تا گلوله به آن‌ها اصابت کند.

ولی  این فرایند خارج ار شیشه اتفاق نمی‌افتد، مکانیزم حفاظت شیشه ضد گلوله در ساخت این شیشه‌ها در سمت داخلی شیشه به‌گونه‌ای طراحی‌شده که هنگام برخورد گلوله به شیشه، لایه پلیمری را به راحتی شکافته و از شیشه عبور می‌کند؛ اما از خارج شیشه هنگام برخورد گلوله با شیشه انرژی و فشار گلوله توسط پلیمر داخلی جذب می‌شود و مانع عبور گلوله به داخل می‌شود.

محل استفاده از شیشه ضد گلوله

شیشه ضد گلوله را در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف تولید می گردد و این شیشه ها برای مکان هایی  که نیازمند امنیت بالا دربرابر سارقان هستند. برای مثال محل استفاده از شیشه ضد گلوله در مکان‌هایی مانند بانک‌ها، صرافی‌ها، جواهرفروشی‌ها و… که تأمین امنیت افراد و کارمندان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.

هر چقدر ضخامت و لایه‌های استفاده شده در شیشه بیشتر باشد به همان اندازه ایمنی شیشه نیز افزایش پیدا می‌کند. رنگ شیشه‌های ضد سرقت براساس نیاز و سلیقه می‌توان استفاده کرد. شیشه استفاده ‌شده در جواهرفروشی‌ها و طلافروشی به صورت بی‌رنگ وخام است تا هم از اجناس و افراد محافظت کند و اجناس را در معرض دید خریداران قرار دهد.

رنگ شیشه ضد گلوله

شیشه های سبز رنگ : این تهیه این نوع شیشه ضد گلوله از مواد ناخالصی استفاده می گردد و در نتیجه قطر شیشه بیشتر می شود و دارای کیفیت پایین است و قیمت پایین دارد.

شیشه های زرد رنگ: در این شیشه ها به جای استفاده از مواد جاذب انرژی از زرین استفاده می گردد. رزین به هیچ عنوان از لحاظ امنیتی مناسب نیست و بیشتر تولید کنندگان شیشه از این مواد استفاده نمی کنند. رزین باعث پایین آمدن کیفیت و قیمت شیشه می شود.

شیشه های شفاف: در ساخت این شیشه ها از شیشه های خام با کیفیت (اصطلاحا کلیر ) استفاده شده است و برای حفظ مقاومت شیشه از از لایه های PVB استفاده می شود.   این شیشه ها با افزایش قطرشان تغییر رنگ نمی دهد و سبز نمی شوند و در همه حال تصویری شفاف و واضح را ارائه می دهد.

تاییدیه شیشه ضد گلوله

مجموعه نگین شرق شیشه ضدگلوله را با بهترین قیمت عرضه می نماید.

شرکت نگین شرق دارای تاییدیه نیروی انتظامی به شماره ۲/۱۰۱۳۷ می باشد.

شیشه ضد گلوله طی چندین مرحله مورد تست وزارت اطلاعات ، تایید ستاد کل ناجا و  نیروی انتظامی   قرار گرفته است.

پس از تست های مختلف شیشه از لحاظ مقاومت با سلاح های متفاوت و اصالت انواع شیشه ضد گلوله و کیفیت بالای شیشه ضد گلوله در کلاس های متفاوت(بستگی به نوع اسلحه) مورد تایید قرار گرفت.
شت.

تاییدیه نیروی انتظامی

شیشه ضدگلوله

نمونه رنگ انواع شیشه ضد گلوله

تفاوت رنگ شیشه های داخلی و خارجی

قیمت شیشه ضدگلوله

مراحل تست شیشه ضد گلوله

برای تست شیشه های ضد گلوله ،در ابتدا یک مثلث متوازی الاضلاع با طول ساق ۱۲ سانتی متر در نظر گرفته می شود. سپس مقاومت شیشه از فاصله ۵ تا ۱۰ متری توسط سلاح مورد نظر تست می شود.

حرف S به معنی این است که پس از اصابت گلوله به شیشه ، تکه های ریز شیشه به اطراف پخش می شود.

حرف NS به معنی این است که پس از اصابت گلوله به شیشه ، تکه های ریز شیشه به اطراف پخش نمی شود

تاییدیه ستاد ناجا کل کشور

چرا شیشه ضد گلوله-ضد سرقت نگین شرق ؟

۱) شرکت نگین شرق دارای تاییدیه نیروی انتظامی به شماره ۲/۱۰۱۳۷ می باشد.
۲)شرکت نگین شرق مجری و تامین کننده شیشه ضد گلوله برای بیش از ۱۰۰۰ واحد صرافی و طلا فروشی در سراسر کشور است.
۳) با توجه به حساسیت بالای شیشه ضدگلوله شیشه فوق با طلق pvb آلمانی تولید می‌گردد که دارای ۵ سال گارانتی طلق می باشد.

استاندارد بین المللی شیشه ضد گلوله چیست ؟

در حال حاضر دو استاندارد مرجع و بین المللی در مورد شیشه های ضد گلوله وجود دارد که بر اساس آزمایش ها و تست های به عمل آمده در محیط های واقعی ،شیشه های ضد گلوله را در دسته های مختلف طبقه بندی کرده است.

مراحل تست شیشه ضد گلوله چیست ؟

برای تست شیشه های ضد گلوله ،در ابتدا یک مثلث متوازی الاضلاع با طول ساق ۱۲ سانتی متر در نظر گرفته می شود. سپس مقاومت شیشه از فاصله ۵ تا ۱۰ متری توسط سلاح مورد نظر تست می شود.

محصولات