اجرای پارتیشن شیشه ای در مشهد

پارتیشن شیشه ای

آیا می دانستید که ؛ پارتیشن شیشه ای ، ارتباط بصری بین کارمندان را تقویت کرده و بازده و کارایی آنها را افزایش می دهد.

پارتیشن اداری

دیوار شیشه ای یک سازه شیشه ای است که برای جداسازی محیط های اداری و خانگی استفاده می شود. شیشه پارتیشن علاوه بر حفظ انرژی محیط ،مانعی برای عبور نور به نقاط مختلف ساختمان بوجود نمی آورد.علاوه بر این ، در صورت استفاده از پارتیشن های شیشه ای دوجداره ، از ورود صدا به بخش های مختلف خانه و یا محل کار جلوگیری می شود.در ادامه با انواع روش های پیاده سازی پارتیشن و قیمت پارتیشن شیشه ای در مشهد صحبت می کنیم.

 

قیمت اجرای پارتیشن شیشه ای در ایران

اولین سوالی که برای همه مهم است ، قیمت پارتیشن شیشه ای اداری است . اگر می خواهید بدانید قیمت اجرا و نصب شیشه های پارتیشن در ایران چقدر است؛ به قسمت قیمت پارتیشن شیشه ای مراجعه کنید.

اما به صورت کلی ، فاکتورهای زیادی بر روی قیمت شیشه و همچنین قیمت نصب پارتیشن اداری تاثیرگذار هستند.

برای مثال قیمت شیشه های تک لایه سکوریت با شیشه های سکوریت دوجداره کاملا متفاوت هست.حتی اتصالات به کار رفته در اجرای پارتیشن ،تاثیر گذار هستند.

در مجموع باید گفت که قیمت اجرای یک پروژه پارتیشن به نوع متریال به کار رفته در آن بستگی دارد.

 

قابل توجه جامعه مهندسین، انبوه سازان، برج سازان، آرشیتکت ها و معمارین عزیز، نگین شرق  برای شما تخفیف همکاری لحاظ کرده است.

عوامل مهم در تعیین قیمت پارتیشن

پارتیشن با فریم فلزی

اما قبل از آن می خواهیم شما را با گوشه ای از مزایای استفاده از پارتیشن در محیط کار آشنا کنیم.

  • عملکرد صوتی (آکوستیک) تا ۴۷ db
  • جذابیت و شیک بودن
  • قابلیت اجرا در انواع طرح های سندبلاست (معمولا از لوگو شرکت روی شیشه استفاده می کنند)
  • قابل اجرا در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها
  • دارای ضخامت ۱۰ میلیمتر
  • قابل اجرا در ارتفاع استاندارد و ارتفاع کامل
  • نصب سریع و آسان

در انتهای همین صفحه می توانید  «ایده های ما برای اجرای پارتیشن شیشه ای در مکان های مختلف» را مشاهده کنید.

نمونه پارتیشن با شیشه سندبلاست

پارتیشن اداری پروژه همیار سازه

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری شیشه ای به ۲ نوع فریم دار و فریم لس (بدون فریم) تقسیم می شوند.هر کدام از این ۲ نوع پارتیشن مزایا و جاذبه های بصری و محیطی خاص خود را دارند که در ادامه درباره هر کدام از آنها توضیح می دهیم.

در پارتیشن های اداری از شیشه های سکوریت دوجداره یا تک جداره استفاده می شود.

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس

در پارتیشن اداری فریم لس از هیچگونه فریم یا قالبی برای نگهداری شیشه وجود ندارد و شیشه ها توسط اتصالاتی خاص و پیشرفته ،توسط کف و سقف محیط، محکم می شود.

اکثرا برای پارتیشن های فریم لس از شیشه های سکوریت تک لایه استفاده می شود که به مراتب اجرای آن ساده تر است.

شرکت نگین شرق با استفاده از تیم مهندسی با تجربه ، توانایی طراحی و اجرای پارتیشن های شیشه ای دوجداره بدون فریم در مشهد را دارد.

جداسازی فضای اداری با پارتیشن شیشه ای

پارتیشن بدون فریم

پارتیشن اداری فریم دار

در پارتیشن های فریم دار معمولا از یک قالب و فریم ،برای حفظ استحکام شیشه ها استفاده می شود.

شیشه های پارتیشن با استفاده از قاب هایی از جنس آلومینیوم در جای خود مستحکم می شوند.علاوه بر این در اجرای پارتیشن اداری می توان از نمای کرتین وال استفاده کرد.

پارتیشن فریم دار مشکی رنگ

پارتیشن فریم دار

پارتیشن با فریم فلزی مشکی

ما در شرکت نگین شرق می توانیم با توجه به خواسته و نیاز مشتری پارتیشن با نمای استیل را پیاده سازی کنیم.

پارتیشن شیشه و استیل ترکیب ایده آل و مدرنی را ایجاد می کنند. استفاده از استیل به عنوان فریم پارتیشن ، زیبایی و آرامش را در فضای کار ایجاد می کند و پیشنهاد می دهیم از ترکیب شیشه و استیل برای جداسازی فضای کار خود استفاده کنید.

از آنجایی که سازه ها و متریال های به کار رفته در پارتیشن فریم دار ؛بسیار متنوع است؛ برای کسب اطلاعات دقیق راجع به هرکدام از آنها می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

پارتیشن شیشه ای فریم دار برای محیط کار در مشهد

 

کاربرد شیشه پارتیشن در خانه

شیشه های پارتیشن علاوه بر محیط کار ،برای جداسازی محیط خانه و زیبا سازی آن بسیار کاربرد دارد.از شیشه پارتیشن طرح دار (سندبلاست) می توانید برای جداسازی فضاهای مختلف خانه استفاده کنید.

نصب این محصول در حمام و توالت مشترک هم متداول است.یکی از کاربردهای مهم شیشه پارتیشن ، حمام شیشه ای است که با استفاده از آن می توان فضای داخلی حمام را به صور کامل جدا کرد.

با این روش می‌توان دیوارهای قدیمی را جایگزین کرد. اغلب بخشی از اتاق نشیمن یا سالن در مجاورت با دیوار راهرو قرار دارد که استفاده از این شیشه ها می‌تواند جایگزینی مناسب برای گسترش فضای بصری باشد. با این اوصاف به‌ راحتی می‌توان دیوارهای داخلی آپارتمان را با آن جایگزین نمود. استفاده از نوع سندبلاست (طرح دار) این محصول که با بهره‌گیری از تکنولوژی خاص طراحی می‌شوند، می‌تواند یک آپارتمان معمولی را در حد یک هتل‌ آپارتمان گران‌قیمت، شیک و لوکس نماید.

وان حمام با پارتیشن شیشه ای

حمام شیشه ای با پارتیشن نیمه

درب شیشه در پارتیشن اداری

درهای پارتیشن بسته به فضای محیط کاری می تواند متغیر باشد.

برای مثال در فضاهای بزرگ تر می توان از درب های تاشو برای پارتیشن استفاده کرد.اما از طرفی ،برای محیط هایی که فضای کافی برای باز و بسته شدن درب وجود ندارد ،از درب های کشویی یا ریلی استفاده می شود. شرکت نگین شرق با توجه به محیط و نوع کاربری آن ،برای نصب پارتیشن های شیشه ای در مشهد ، بهترین اتصالات را پیشنهاد می دهد تا در هزینه های اجرایی پارتیشن نهایت صرفه جویی انجام شود.

اتصالات ریلی پارتیشن شیشه ای اجرا شده در مشهد

درب شیشه ای پارتیشن کشویی

ما در شرکت نگین شرق با استفاده از یراق آلات و اتصالات مختلف ؛توانایی اجرای انواع درب های تاشو و کشویی را داریم.در ادامه می توانید نمونه کارهای اجرا شده پارتیشن اداری توسط تیم اجرایی نگین شرق مشاهده کنید.

پروژه های اجرا شده پارتیشن اداری

ایده برای اجرای پارتیشن شیشه ای

نگین شرق

اعتماد و کیفیت بالا

دو اصل در خرید از نگین شرق