نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

اجرای پارتیشن شیشه ای در مشهد

دیوار شیشه ای یک سازه شیشه ای است که برای جداسازی محیط های اداری و خانگی استفاده می شود. شیشه پارتیشن علاوه بر حفظ انرژی محیط ،مانعی برای عبور نور به نقاط مختلف ساختمان بوجود نمی آورد.علاوه بر این ، در صورت استفاده از پارتیشن های شیشه ای دوجداره ، از ورود صدا به بخش های مختلف خانه و یا محل کار جلوگیری می شود.در ادامه با پارتیشن شیشه ای چیست ، انواع روش های پیاده سازی پارتیشن و قیمت پارتیشن شیشه ای صحبت می کنیم.

 پارتیشن شیشه ای ، ارتباط بصری بین کارمندان را تقویت کرده و بازده و کارایی آنها را افزایش می دهد.

قیمت اجرای پارتیشن شیشه ای در ایران

اولین سوالی که برای همه مهم است ، قیمت پارتیشن شیشه ای اداری است . اگر می خواهید بدانید قیمت اجرا و نصب شیشه های پارتیشن در ایران چقدر است؛ به قسمت قیمت پارتیشن شیشه ای مراجعه کنید.

اما به صورت کلی ، فاکتورهای زیادی بر روی قیمت شیشه و همچنین قیمت نصب پارتیشن اداری تاثیرگذار هستند.

برای مثال قیمت شیشه های تک لایه سکوریت با شیشه های سکوریت دوجداره کاملا متفاوت هست.حتی اتصالات به کار رفته در اجرای پارتیشن ،تاثیر گذار هستند.

در مجموع باید گفت که قیمت اجرای یک پروژه پارتیشن به نوع متریال به کار رفته در آن بستگی دارد.

قابل توجه جامعه مهندسین، انبوه سازان، برج سازان، آرشیتکت ها و معمارین عزیز، نگین شرق  برای شما تخفیف همکاری لحاظ کرده است.

اما قبل از آن می خواهیم شما را با گوشه ای از مزایای استفاده از پارتیشن در محیط کار آشنا کنیم.

  • عملکرد صوتی (آکوستیک) تا ۴۷ db
  • جذابیت و شیک بودن
  • قابلیت اجرا در انواع طرح های سندبلاست (معمولا از لوگو شرکت روی شیشه استفاده می کنند)
  • قابل اجرا در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها
  • دارای ضخامت ۱۰ میلیمتر
  • قابل اجرا در ارتفاع استاندارد و ارتفاع کامل
  • نصب سریع و آسان

در انتهای همین صفحه می توانید  «ایده های ما برای اجرای پارتیشن شیشه ای در مکان های مختلف» را مشاهده کنید.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری شیشه ای به ۲ نوع فریم دار و فریم لس (بدون فریم) تقسیم می شوند.هر کدام از این ۲ نوع پارتیشن مزایا و جاذبه های بصری و محیطی خاص خود را دارند که در ادامه درباره هر کدام از آنها توضیح می دهیم.

در پارتیشن های اداری از شیشه های سکوریت دوجداره یا تک جداره استفاده می شود.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

در پارتیشن اداری فریم لس از هیچگونه فریم یا قالبی برای نگهداری شیشه وجود ندارد و شیشه ها توسط اتصالاتی خاص و پیشرفته ،توسط کف و سقف محیط، محکم می شود.

اکثرا برای پارتیشن های فریم لس از شیشه های سکوریت تک لایه استفاده می شود که به مراتب اجرای آن ساده تر است.

شرکت نگین شرق با استفاده از تیم مهندسی با تجربه ، توانایی طراحی و اجرای پارتیشن های شیشه ای دوجداره بدون فریم در مشهد را دارد.

پارتیشن اداری فریم دار

در پارتیشن های فریم دار معمولا از یک قالب و فریم ،برای حفظ استحکام شیشه ها استفاده می شود.

شیشه های پارتیشن با استفاده از قاب هایی از جنس آلومینیوم در جای خود مستحکم می شوند.علاوه بر این در اجرای پارتیشن اداری می توان از نمای کرتین وال استفاده کرد.

درب شیشه در پارتیشن اداری

درهای پارتیشن بسته به فضای محیط کاری می تواند متغیر باشد.

برای مثال در فضاهای بزرگ تر می توان از درب های تاشو برای پارتیشن استفاده کرد.اما از طرفی ،برای محیط هایی که فضای کافی برای باز و بسته شدن درب وجود ندارد ،از درب های کشویی یا ریلی استفاده می شود. شرکت نگین شرق با توجه به محیط و نوع کاربری آن ،برای نصب پارتیشن های شیشه ای در مشهد ، بهترین اتصالات را پیشنهاد می دهد تا در هزینه های اجرایی پارتیشن نهایت صرفه جویی انجام شود.

ما در شرکت نگین شرق با استفاده از یراق آلات و اتصالات مختلف ؛توانایی اجرای انواع درب های تاشو و کشویی را داریم.در ادامه می توانید نمونه کارهای اجرا شده پارتیشن اداری توسط تیم اجرایی نگین شرق مشاهده کنید.

ایده برای اجرای پارتیشن شیشه ای