نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

محصولات نگین شرق

شرکت شیشه نگین شرق با کمک ماشین آلات، امکانات و متخصصین خود آماده ارائه خدمات زیر به بازار داخل و خارج کشور می باشد.

شیشه نشکن یا سکوریت (TEMPERED)

شیشه نشکن یا سکوریت (TEMPERED) و یا شیشه ایمنی همان شیشه معمولی است که در اثر حرارت (حدودا ۶۰۰ الی ۷۰۰ درجه سانتی گراد) و سپس سرد شدن سریع با فشار مشخص هوا (حدود ۲/۵ الی ۵/۵ کیلو گرم بر سانتیمتر مربع ) استحکام و مقاومت آن افزایش یافته است به طوریکه مقاومت آن نسبت به ضربه، خمش، کشش و تنش های حرارتی چندین برابر می شود. بطور مثال مقاومت خمشی شیشه معمولی حدودا ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد ولی در شیشه سکوریت ۱۲۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

شیشه خم نشکن

شرکت نگین شرق توانایی بالا در جهت اجرا انواع مصارف در زمینه های شیشه های سکوریت راه رقابت با محصولات خارجی را پیش گرفته و با تولید محصولات با کیفیت توانسته است در این امر موفق بوده و به نتایج قابل توجهی دست پیدا کند .توانایی شیشه های سکوریت (نشکن) در شرکت جام ایمن عبارتند از: تولید شیشه تخت سکوریت جهت مصارف ساختمانی و نماهای اداری و تجاری با بهترین کیفیت از ۴ تا ۱۹ میلیمتر.

شیشه های صنعتی چاپ دار

در این خط تولید تهیه طرح فیلم و کلیشه چاپ سیلک انجام شده ، سپس بر روی شیشه با استفاده از تکنیک بالای چاپ و بهترین رنگ، با کیفیت عالی چاپ می شود و هنگام سکوریت رنگ آن ثبوت پیدا کرده که به هیچ وجه پاک نمی شود . با توجه به بالا بودن دقت عمل در چاپ و نشکن سازی استاندارد و دانه بندی مناسب ودیاموند بسیار عالی و ابعاد دقیق شیشه های چاپی، این شرکت در بالا ترین سطح استاندارد و قابل رقابت با محصولات خارجی قرار گرفته است.

شیشه های لمینت لایه دار رزینی

شیشه لایه دار ، یک نوع شیشه ایمنی شامل دو یل جند لایه شیشه و لایه های رزینی ما بین هر دو لایه شیشه از نوع ساده یا رنگی می باشد . این محصول در سقف های شیشه ای یا محل های پر تردد جهت رعایت نکات کامل ایمنی و همچنین کاهش قابل توجه سر و صدا استفاده می گردد. ضمنا ۹۹% از اشعه مضر UV خورشید توسط این نوع محصول منعکس و یا جذب می شود.

شیشه دو جداره

شیشه دو یا چند جداره قطعه پیش ساخته‌ای است شامل دو یا چند لایه شیشه که به طور موازی در فواصل مساوی از یکدیگر قرار گرفته‌اند در فضای بین شیشه‌ها، هوا یا گازهای خاص بدون رطوبت با فشاری تقریبا مساوی فشار هوای بیرون وجود دارد هر شیشه توسط فاصل مخصوص از شیشه دیگر جدا شده و توسط مواد درزگیر مناسب، کاملاً آب‌بندی شده است و در داخل فاصل های استاندارد از مواد جاذب رطوبت استفاده گردیده است. امروزه می توان با یک طراحی مناسب و عایق کاری ، مصرف انرژی در ساختمان را تا ۶۰ درصد کاهش داد.

شیشه دکوراتیو (تزیینی)

شیشه های تزیینی و یا دکوراتیو ترکیب زیبا و منحصر به فردی از شیشه های تراش خورده و نشکن می باشد. شیشه های تراش خورده از جنش شیشه با تنوع رنگ بوده که به تناسب قرارگیری در طرح به دقت و ظرافت بریده شده و تراش خورده اند. این شیشه های تراش خورده را می توان در داخل فریمهای گوناگون جاسازی کرد. این محصولات را می توان در تهیه میز های LCD ، پارتیشن ها ، ویترین ها،شیشه رومیزی، دربهای ورودی ساختمان و دربهای داخلی بکار بست.