نگین شرق

قیمت شیشه بین کابینتی

استفاده از شیشه های پشت کابینتی یا لاکوبل (اسپندرال) یکی از روش های مرسوم برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه ها ؛ به خصوص آشپزخانه است .به دلیل استفاده از شیشه رنگی لاکوبل در آشپزخانه و در فضای بین کابینت ها ،این شیشه ها به شیشه بین کابینتی معروف شده اند. البته شیشه ای لاکوبل در دکوراسیون داخلی کاربردهای فراوانی دارند.بهتر است قبل از اجرا از قیمت شیشه بین کابینت مطلع باشید.در این صفحه لیست قیمت آن را برای شما ارائه می دهیم.

شیشه های لاکوبل با توجه به تنوع رنگی که دارد به طراحان داخلی و متخصصان دکوراسیون داخلی منزل کمک می کند تا علاوه بر ایجاد فضایی شاداب و آرام بخش برای افراد خانواده ،باعث ایجاد فضایی بزرگ تر در آپارتمان ها می شود.طراحان داخلی می دانند که استفاده از شیشه در طراحی داخلی باعث بزرگتر دیده شدن فضا می شود و به همین دلیل گزینه اول آنها برای طراحی داخلی منزل و آپارتمان ،استفاده از شیشه است.

لیست قیمت شیشه رنگی لاکوبل

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی معمولا در ۲ نوع شیشه لاکوبل رنگی و لاکوبل لعابی موجود است.در جدول زیر ، لیست قیمت شیشه رنگی برای کابینت لعابی و رنگی را به صورت مجزا برای شما ارائه می کنیم.

قیمت شیشه لاکوبل بین کابینتی ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ واحد قیمت به ریال
شیشه لاکوبل رنگی با ضخامت ۶ میل سوپر کلیر (ایرانی) دارای بیش از ۲۰۰ طیف رنگی مختلف به صورت costume (سفارشی) – در پایان جدول می توانید کد رنگ را سفارش دهید متر مربع ۹۵۰۰۰۰۰
شیشه لاکوبل رنگی با ضخامت ۶ میل (اراِئه طرح با خریدار ) طرح شده متر مربع ۱۴۵۰۰۰۰۰
شیشه لاکوبل کابینت لعابی ۶ میل سوپر کلیر (ایرانی ) با رنگ مشکی متر مربع ۸۵۰۰۰۰۰
شیشه لاکوبل کابینت لعابی ۶ میل سوپر کلیر (ایرانی ) با رنگ کرم متر مربع ۸۵۰۰۰۰۰
شیشه لاکوبل کابینت لعابی ۶ میل سوپر کلیر (ایرانی ) با رنگ طوسی متر مربع ۸۵۰۰۰۰۰
هزینه  اندازه گیری و نصب شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه (به ازای هر متر مربع) — هزینه چسب و کرایه با کارفرما متر مربع ۱۰۰۰۰۰۰

 با توجه به نوسانات بازار  لطفا جهت استعلام قیمت و مشاوره رایگان با شماره  ۰۵۱۳۷۱۲۳۶۵۴   حاصل فرمایید. (مدیر فروش خانم غلامی  )

شیشه های لعابی در «کارخانه مادر تولید شیشه» با افزودن یک لایه رنگ روی شیشه تولید می شود.

شما می توانید رنگ مورد نظر و دلخواه خودتان برای شیشه های کابینت را برای ما ارسال کنید.اما چطور باید این کار را بکنید؟؟

چطور رنگ دلخواه شیشه بین کابینتی را سفارش دهید ؟

در ابتدا باید کد رنگ مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید.از طریق لینک زیر می توانید رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید و کد مخصوص و ۶ رقمی آن را برای ما ارسال کنید.  روی لینک کلیک کنید

colorhunt.co

پس از دریافت کد رنگ ، شرکت نگین شرق اقدام به تولید شیشه می نماید.

با توجه به نوع شیشه و میزان شفافیت آن ممکن است رنگ شیشه ۱ تا ۲ پله اختلاف داشته باشد که امری طبیعی است .

نکات مهم درباره لیست قیمت شیشه لاکوبل

در صورتی که متراژ درخواستی زیر ۵ متر باشد ،قیمت شیشه کابینت بر اساس ۵ متر مربع حساب می شود.

در صورتی که پروسه نصب و اجرای شیشه به جاسازی نیاز داشته باشد؛ هزینه آن به صورت جداگانه حساب می شود. (برای مثال هرگونه برش کاری برای جاسازی پریز یا کلید شامل این مورد می شود.)

فاصله بین کابینت ها در بیشترین حالت ممکن تا ارتفاع ۱ متر در نظر گرفته می شود .در صورتی که ارتفاع بین کابینت ها بیشتر از ۱ متر باشد ،هزینه آن بیشتر از موارد ذکر شده در جدول خواهد بود.

نگین شرق
محصولات