نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

قفل شیشه سکوریت

قفل شیشه سکوریت وسیله ای برای امنیت بیشتر درب ها است و بر روی بیشتر درب ها قفل وجود دارد و به وسیله قفل میتوان در را بست و از تردد افراد جلوگیری کرد. قفل های اولیه که مربوط به ۴۰۰۰ سال پیش بوده اند که در یونان باستان از جنس چوب ساخته می شدند و بعد از آن قفل های فلزی درست شدند که با کلید باز و بسته می شدند و امروزه قفل ها بسیار پیشرفته شدند که با رمز و اثر انگشت باز و بسته می شوند و به دلیل مصارف خاص و امینتی از قفل شیشه سکوریت استفاده می شود که هر قفل دارای ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی است و دارای تنوع در جنس ، محل نصب ، شکل و کاربرد است.امروزه با گسترش علم قفل ها دارای کیفیت و کارایی بهتری نسبت به گذشته هستند و امنیت بیشتری را فراهم می نماید و این امر موجب رضایت مصرف کنندگان می شود.

قفل شیشه سکوریت در دو نوع وارداتی (خارجی) و داخلی در نگین شرق به فروش می رسد.

گروه صنعتی نگین شرق بهتربن، وارد کننده یراق آلات شیشه سکوریت است که با کیفیت ترین یراق آلات شیشه سکوریت را با نازل ترین قیمت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می هد.تلاش شرکت نگین شرق  بر این است تا با استفاده از یراق آلات با کیفیت خدمات با کیفیتی به مشتری ارائه دهد و  به اصل مشتری مداری احترام  بگذارد.

چرا از مجموعه نگین شرق کالا را بخرم؟

  1. مرغوبیت و کیفیت بالا اجناس
  2.  قیمت مناسب انواع قفل شیشه سکوریت
  3. مشاوره و راهنمایی و پاسخ دهی سریع مداوم کارشناسان نگین شرق
  4. سهولت در سفارش و خرید  قفل شیشه سکوریت
  5. تنوع در مدل و برند قفل شیشه سکوریت
  6. وجود برند های معتبر خارجی
  7.  اصل بودن ضمانت کیفیت و اصل بودن قفل شیشه سکوریت
  8. رعایت حقوق مشتری مداری

خرید قفل شیشه سکوریت

همانطور که گفته شد بیشترین کاربرد قفل شیشه سکوریت برای انواع درب شیشه ای می باشد تا بتواند امنیت مکان مد نظر را با غیر قابل دسترس کردن آن برای افراد متفرقه تامین نماید. در تولید قفل شیشه سکوریت نباید گسترش و رشد روز افزون علم بشری را نادیده بگیریم، زیرا با استفاده از علم روز انواع قفل ها با کیفیت و کارایی خیلی بهتر از قفل های قدیمی تولید شده که همواره موجب رضایت استفاده کنندگان خود شده است.

قفل شیشه سکوریت را می توان در دو نوع داخل و وارداتی دسته بندی نمود .

نگین شرق عرضه کننده بهترین یراق آلات شیشه و همچنین  بهترین قفل شیشه سکوریت در مشهد است برای دریافت مشاوره ، خرید  و سایر اطلاعات  با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و کارشناسان نگین شرق اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهند.

قیمت قفل شیشه سکوریت

قیمت قفل شیشه سکوریت بر اساس نوع لولا ، کیفیت ، خارجی و داخلی بودن کالا متغیر است به عنوان مثال قفل رمزی با قفل بدون رمز قیمت متفاوت دارد . نگین شرق انواع یراق آلات شیشه سکوریت را با بهترین کیفیت در اختیار خریداران گرامی قرار می دهد.

  • شرکت نگین شرق با معرفی محصولات با کیفیت و با ضمانت محصولاتی مانند قفل شیشه سکوریت را با بهترین برند و با کیفیت  ارائه می دهد. قفل  کمری شیشه ای و قفل اثر انگشتی را نگین شرق ارائه می دهد.