نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

شیشه دکوراتیو

شیشه‌ های جورجین بار که آن را به عنوان شیشه دکوراتیو نیز شناخته شده هستند. آن را مجموعه ‌ای از پروفیل ‌های باریک آلومینیومی می گویند که آن را در بین دو جداره شیشه قرار می دهند و هم چنین آنها را در مدل ‌های مختلف و طرح‌ ها و نقش های گوناگون و زیبایی به خصوص نسبت به رنگ ‌های سفید و هم چنین طلایی ارائه می شود که آن را  از انواع طرح و شکل ‌های هندسی، زیبایی بسیار دل انگیز  و کلاسیکی به شیشه دکوراتیو ‌های دو جداره می ‌دهد.

پروفیل‌ ها در شیشه دکوراتیو در وسط و بین دو جداره شیشه قرار می گیرد و ان را از کثیفی و خاکی شدن و گرفتن گرد و غبار حفظ می کند و به همین دلیل تمیز کردن شیشه دکوراتیو های دو جداره را بسیار آسان و مقرون به صرفه کرده است. باید توجه داشته باشیم که قرار دادن شیشه دکوراتیو ما بین دو جداره شیشه ها دازای مزیتی نیز می باشد. این مزیت آن است که باعث می شود تبادل حرارتدر درزها به طور قابل ملاحضه ای کاهش یابد و هم چنین ای نوع از شیشه دکوراتیو ها انرژی کمتری را تلف می کنند.

بنا بر این از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه نیز می باشد. شیشه دکوراتیو دو جداره دربسیاری از موارد کاربرد های زیادی دارد که از لحاظ زیبایی نیز بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این نوع از شیشه ها را در تولید و ساخت انواع مختلفی از پنجره ها، در های ورودی و خروجی و یا حتی در کابینت های آشپزخانه در منازل استفاده می شود. هم چنین شیشه دکوراتیو دو جداره در فضا و محیطی که تلفیق شده از معماری سنتی و کلاسیک و باستانی می باشد نیز از آن مورد کاربرد فراوان قرار می گیرد.

یکی از مزیت های بسیار جالبی که شیشه دکوراتیو ها دارند این است که می توان طرح مورد دلخواه را در بین شیشه های دو جداره قرار داد بون اینکه نگران آن باشیم که شیشه دکوراتیو داخل آن کثیف و گرد و غبار بگیرد. بنا بر این می توان طرح و نقش مورد نظر و دلخواه را به شرکت و کارخانه ی تولید آن سفارش داد تا آن را ما بین شیشه های دو جداره قرار دهند.

این کار باعث شده است تا معماران ایده های بهتر و بیشتری را به وجود بیاورند و در اختیار مصرف کنندگان این گونه محصولات قرار دهند.

این عمل باعث طول عمر زیاد این گونه شیشه ها داخل دو جداره می شود و از هر گونه گرد و غبار و کثیفی به دور می ماند.

این عمل این امکان را برای همه از جمله معماران و مصرف کنندگان به وجود می آورد که از شبکه های تزیینی داخل این شیشه های دو جداره برای طراحی و دکوراسیون داخلی و بیرونی بهترین استفاده را نمایند.

هم چنین شبکه های تزیینی که در بین دو جداره قرار می گیرد با داشتن سطحی بدون موانع در مقایسه با شیشه هایی که با چسباندن آنها بر یکدیگر و یا اینکه شبکه سازی با پروفیل آنها را مجبور به آسان کردن تمیز کردن آنها و جایی برای جمع کردن سطح پروفیل تزیینی آن نیز وجود ندارد.

طرح های زیادی برای شیشه دکوراتیو ها در حدود بیش از۹۰ طرح و مدل و نقش در رنگ های مختلفی از جمله سفید، طلایی، نقره و طرح چوب روشن و تیره می توان آن را نیز عرضه کرد.