نگین شرق

دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره شیشه سکوریت چیست؟

به مجموعه یراق آلات از شیشه سکوریت که موجب سهولت عمل باز و بسته شد درب شیشه سکوریت می شود را دستگیره شیشه سکوریت می نامند.

دستگیره شیشه سکوریت دارای مدل ها و جنس های متفاوتی است. جنس دستگیره های شیشه سکوریت از بقیه یراق آلات شیشه سکوریت متفاوت می باشد.  بهترین دستگیره شیشه سکوریت در برابر رطوبت مقاوم می باشد و از جنس استیل ساخته شده است و یا از ترکیب استیل و پلاستیک جهت زیباتر کردن شیشه سکوریت استفاده می شود..
نکته مهمی که باید به آن توجه نمود این است که قبل از تولید شیشه سکوریت باید جاساز دستگیره را روی شیشه در آورد زیرا بعد از سکوریت کردن شیشه امکان تغییر جاساز دستگیره وجود ندارد . ایجاد سوراخ روی شیشه سکوریت جهت نصب دستکیره را جاساز شیشه می نامند..

دستگیره شیشه‌ای سکوریت همان‌طور که ذکر شد در اجناس متفاوتی تهیه و تولید می‌گردد. موارد استفاده از دستگیره در شیشه سکوریت با توجه به کاربرد آن‌ها مشخص می‌گردد..

با توجه به مکان قرارگیری  شیشه سکوریت ، جنس و نوع دستگیره مورد استفاده متفاوت می باشد. مثلا دستگیره مورد استفاده در اماکن تجاری با دستگیره مورد استفاده در استخر و منازل متفاوت است. دستگیره با روکش استیل در برابر بارندگی مقاوم است.

انواع دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره های درب شیشه سکوریت دارای تنوع  و جنس های متفاوتی می باشد .

دستگیره بلند قفل دار
دستگیره بلند ۱۴۳-۱۰۰
دستگیره ۶۰
دستگیر حمامی استیل
دستگیره فردوگاهی قفل دار
دستگیره تک سوراخ
دستگیره بلند شیشه سکوریت ۱۵۲-۱۰۹
دستگیره بلند شیشه سکوریت طلایی
دستگیره هوپه

قیمت دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره در انواع ایرانی و خارجی آن تولید و وارد می‌شود و با توجه به نیاز مشتریان قیمت دستگیره‌ها می‌تواند متفاوت باشد. مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت دستگیره آلیاژ آن است. ارتفاع دستگیره شیشه سکوریت از موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت دستگیره می باشد، هرچه موارد بکار رفته در ساخت دستگیره بیشتر باشد، قیمت دستگیره بیشتر است. وزن دستگیره‌ها ازعوامل مهمی در قیمت دستگیره درب سکوریت و در نتیجه مرغوبیت آن دارد.

دستگیره هایی با وزن کم و نازک که با کمترین فشار و ضربه ای شکل اولیه خود را از دست می دهند قابل مقایسه با دستگیره های سنگین نیست و قیمت آن کمتر از دستگیره های مرغوب است.

از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگیره ها، قفل دستگیره است ، دستگیره های قفل دار امنیت را فراهم می نماید.بدون شک دستگیره های قفل دار قیمت بلاتری نسبت به دستگیره ههای بدون قفل دارند.

نگین شرق انواع یراق آلات شیشه سکوریت را با بهترین کیفیت در اختیار خریداران گرامی قرار می دهد.

شرکت نگین شرق با معرفی محصولات با کیفیت و با ضمانت محصولاتی مانند دستگیره شیشه سکوریت را با بهترین برند و با کیفیت  ارائه می دهد.

برای سفارش  دستگیره مورد نظر می توانید با شماره تلفن ۰۵۱۳۷۱۲۳۶۵۴ تماس بگیرید. مشاوران نگین شرق آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه خرید یراق آلات شیشه و دستگیره مورد نظر به شما مشتریان عزیز هستند.

محصولات