نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

درب اتوماتیک شیشه ای مشهد

اغلب درب اتوماتیک شیشه ای را در ورودی های مراکز خرید ، مکانهای عمومی، بانکها ، بیمارستانها و … مشاهده می کنید.

موارد مصرف درب اتوماتیک شیشه ای

– زمانی که نیاز است افراد با نزدیک شدن به در ، در به طور خودکار باز شود.

– در زمان تردد افراد و خارج شدن کامل آنها از ورودی در کاملا باز بماند.

– زمانی که راه رو خالی شد در اتوماتیک به طور خودکار سریعا در کوتاهترین زمان بسته شود.

درب های اتوماتیک معمولا مجهر به یک موتور می باشند که داخل آن ریل موجود است که در داخل یک کاور قرار گرفته است تا مانع از له شدن یا آسیب دیدن به وسیله افراد شود. سیستم های کنترلی نیز به وسیله سوییچ با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.

 روش کار مرسوم درب های اتوماتیک

زمانی که کسی وارد محدوده دید چشمی درهای اتوماتیک میشود یکی از سنسورهای حرکتی B1 یا B2 وارد عمل میشود و دستور بازکردن در را به وسیله K1 صادر میکند.

بغد از خروج از منطقه دید چشمی درب اتوماتیک یا بعد از گذشت چند ثانیه K4 قادر به بستن در بصورت خودکار می باشد.

_ سیستم کنترل درها با استفاده از IDEC هوشمند

IDEC میتواند سیکل بازو بست شدن در را بسیار ساده بکند. شما قثط نیاز به ایجاد ارتباط بین سنسورهای حرکتی ،کلید محدود کننده، منبع برق را با IDEC دارید.

– سیستم کنترل در با مدار سیمی FL1D-H12RCC

اجزا، دستگاه

منبع کلید اصلی (بازکردن) K1

منبع کلید اصلی (بستن) K2

محدوده بسته شدن S1

محدوده باز شدن S2

سنسور حرکتی مادون قرمز واقع در بیرون B1

سنسور حرکتی واقع در داخل B2

درب اتوماتیک شیشه ای لابل LABEL MARVEL 75

موتور : موتور ساخت شرکت لابل و محصول کشور ایتالیا

عرض بازشو : برای درب تک لنگه کشویی ۳۰۰۰- ۷۰۰ میلی متر و برای دو لنگه کشویی ۳۰۰۰- ۹۰۰ میلی متر
حداکثر وزن درب ها : برای درب تک لنگه کشویی Kg 100 و برای دو لنگه کشویی Kg 75 + 75
سرعت باز شدن : برای درب تک لنگه و دو لنگه کشویی m/s 0.6
سرعت بسته شدن : برای درب تک لنگه و دو لنگه کشویی m/s 0.5
ابعاد H*P : برای درب تک لنگه و دو لنگه کشویی mm150*120
زمان باز ماندن : برای درب تک لنگه و دو لنگه کشویی ، حداکثر ۲۰ ثانیه
دمای کاری : برای درب تک لنگه و دو لنگه کشویی از ۲۰- تا ۵۰+ درجه سانتی گراد
درجه استاندارد حفاظتی :IP22
حداکثر طول افقی : برای درب تک لنگه و دو لنگه کشویی mm 6000

نقد و بررسی :

موتور : دارای موتور طراح دانکر ساخت کمپانی لابل ایتالیا و دارای سیستم encoder

مشخصات جعبه کنترل : مدار فرمانی که در این مدل از اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای(marvel75) استفاده شده کاملا هوشمند و دارای عیب یاب میکروپروسسوری و بدون نیاز به استاپلایزر(مدار الکترونیکی این سیستم به گونه ای طراحی شده است که به صورت خودکار از نواسانات برقی جلوگیری می کند) ، این مدل درب اتوماتیک از شارژر پیشرفته برای شارژ باطری پشتیبان یا باطری کارکرد بکار گرفته شده در سیستم استفاده می کند.

سنسورهای چشمی سیستم : سنسورهای چشمی استفاده شده در اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای لابل مدل marvel75 ساخت خود کمپانی LABEL ایتالیا می باشند و با تکنولوژی سنسورهای چشمی ماکروویو BEA بلژیک برابری می کنند.

قطعات قابل افزایش (options) : باطری بکاپ ، قفل برقی، باطری کارکرد .

مشخصات برند:

شرکت تولید کننده درب اتوماتیک لابل تقریبا ۳۰ سال پیش به عنوان یک آزمایشگاه الکترونیک، فعالیت خود را آغاز کرد و سریعا آزمایشگاه خود را تبدیل به یک تولید کننده لوازم الکترونیک اتوماتیکی کردند و بعد تبدیل به یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین تولید کننده نخستین رادیو کنترلی جیبی شدند.

شرکت لابل ،تحقیقات خود را در بازارهای جدید انجام داد و در تلاش بودند که برند خود را فراتر از مرزهای ایتالیا معرفی کنند تا اینکه بتوانند تعداد شرکت های وابسته به خود و محبوبیت برند خود را در داخل و خارج ایتالیا، افزایش دهند.

با شروع سال ۲۰۰۰ و زمانی که شرکت لابل توانست بازخورد تکنیکی و تجاری عالی را در درب اتوماتیک کسب نمایند، یک مسیر جدیدی را شروع کردند و قاطعانه تصمیم گرفتند که سری محصولات خود را تکمیل نمایند.

این شرکت، توانست با تولید محصولات جدید سریعا خود را در بازار اروپا به عنوان یک کالا با کیفیت و معتبر خود را معرفی نماید.در نهایت درب های اتوماتیک ایتالیایی ،توانستند با دیگر برند های اروپایی به رقابت بپردازند و خود را به سطح آنها برسانند.
در سال ۲۰۰۴،این شرکت توانست گواهینامه ISO را از موسسه TUV کسب نماید.تمامی محصولات در در مقر شرکت در پارما، طراحی و تولید و تست شده اند و تمام فازهای مراحل تولید، توسط خود شرکت مدیریت شده است.شرکت تولید کننده دربهای اتوماتیک لابل تنها شرکتی در ایتالیا است که ادعا مالکیت کامل درب های اتوماتیک را از مرحله تولید تا نصب مستقیم در خود کشور ایتالیا دارد.امروزه تمامی مکان ها اعم از بیمارستان ها، فروشگاه ها، فرودگاه ها، بانکها و غیره نیازمند درب اتوماتیک می باشند.برای همین حمایت گسترده در کشور و رشد حضور آنها در بازارهای بین المللی، آنها قادر ساخته است که بتوانند با اعتماد به نفس کامل و رضایت به ماموریت و کار خود ادامه دهند.