نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

جان پناه شیشه ای!چرا؟؟

آسان است فرض کنیم نرده های خود را تا زمانی که اثبات شده اشتباه هستند، به خوبی شکل می گیرند، اما درست مثل هر ماده ساختمانی، می توانند ناکام بمانند و اگر کسی در نتیجه آسیب ببیند، سازمان شما مسئول خواهد بود. به دنبال این شش عنصر مهم برای اطمینان از اینکه دیوارهای خود را می توانید آزمون زمان ایستاده، نشان می دهد تولید کننده نرده Fairway معماری حلقه راه حل.

جان پناه شیشه ای

۱) به گزینه های چوب نگاه کنید. چوب با آسانسور کار می کند، اما باد، باران و حشرات می تواند بر آن غلبه کند. در عوض، فلز، کامپوزیت و یا وینیل را در نظر بگیرید – هر سه ایستادن به آب و هوای بد بسیار بهتر و کمتر مستعد فساد هستند.

۲) جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی. قرار گرفتن در معرض عناصر منجر به اکسیداسیون و زنگ زدگی، شایع ترین نوع آسیب برای نرده های فلزی است. خوردن، زنگ زدگی و آسیب زدن قبل از اینکه با استفاده از یک پوشش پودر با کیفیت بالا اتفاق بیافتد.

۳) استفاده از اتصال دهنده های کیفیت. ناخن ها، پیچ ها و لنگرها می توانند زنگ زدگی یا زنگ زدگی کنند و اگر آنها در نرده های چوبی نصب شوند، بدتر شدن آن نیز باعث می شود که چوب نیز آسیب ببیند. در عوض از اتصالات فولادی ضد زنگ استفاده کنید و به راحتی آنها را سفت کنید تا نرده ها را از تنگی یا نوسان حفظ کنند.

جان پناه های شیشه ای از شیشه لمینت ساخته شده اند.انواع یراق الات نرده ای شیشه ای در شرکت نگین شرق با شماره ۰۵۱۳۷۱۲۳۶۵۴ تماس بگیرید

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.