نگین شرق

۰۵۱۳-۷۱۲۳۶۵۴

نرده شیشه ای مازندران

نرده های شیشه ای امروزه در دکوراسیون داخلی و نمای داخلی ساختمان های تجاری و حتی مسکونی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.بهترین نوع حفاظ نرده برای استفاده در منازل و سازمان ها بوده و با توجه به این ویژگی های بارز و چشمگیری که داشته ساده ترین مدل در نوع نرده های ساختمانی است که امروزه تنوع زیادی دارد و به دلیل بکار رفتن شیشه در آنها که موجب روشن شدن فضا و زیبایی در دکوراسیون می شود.شرکت نگین شرق یکی از شرکت های بزرگ نمای شیشه ای در ایران است که تا به حال نرده های شیشه ای زیادی را در مازندران طراحی و اجرا کرده است.

در ربطه با نرده شیشه ای مازندران گر مشاوره و یا سوال دارید می توانید با شماره تلفن  ۰۹۱۵۵۱۱۹۴۹۷ تماس حاصل فرمایید .

انواع نرده شیشه ای

نرده شیشه ای با پایه استیل و آلومینیوم

 این مدل نرده شیشه ای ساده ترین و درعین حال رایج ترین مدل نرده شیشه ای است که از ترکیب پایه های استیل و آلومینیومی در مقاطع گرد و چهارگوش که نقش ستون و مهارکننده وزن جام شیشه ای را دارند به همراه یراق آلات بست شیشه گیر و جام های شیشه ای در ضخامت های ۸ میلیمتر ۱۰ میلیمتر و ۱۲ میلیمتر ساخته می شود. قیمت نرده شیشه ای با پایه از سایر مدل های نرده شیشه ای ارزان تر بوده و حداکثر ضخامت شیشه آن ۱۲ میلیمتر می باشد این محدودیت در ضخامت شیشه به دلیل بست های شیشه گیری هست که کار اتصال شیشه به پایه های استیل و آلومینیومی را بر عهده دارند.

نرده شیشه ای با اتصال اسپایدری:

 در این نوع نرده شیشه ای از اتصالات عنکبوتی شکل جهت مهار شیشه استفاده می شود. نرده شیشه ای اسپایدری می تواند به صورت نصب از کنار سازه بدون پایه های جانبی و تنها به وسیله چهار عدد یراق اسپایدری (فیکس پوینت ) در پایین سوراخ های تعبیه شده در جام های شیشه ای به سازه متصل شود. ضخامت نرده شیشه ای اسپایدری بین ۱۲ تا ۱۶ میلیمتر از شیشه سکریت و لمینیت شده می باشد.

نرده شیشه ای اکسپوز:

 شاید به جرات بتوان گفت زیبا ترین و در عین حال مستحکم ترین مدل نرده شیشه ای نرده شیشه ای اکسپوز است. در این مدل نرده تمام شیشه ای از بیس های یو شکل آلومینیومی جهت نگهداشت جام های شیشه ای استفاده می شود. این نوع نرده شیشه ای هم می تواند به صورت رو کار و هم به صورت دفنی یا تو کار اجرا شود. نرده تمام شیشه ای دیگر نیازی به پایه های استیل و آلومینیومی نداشته و تمام جام شیشه ای به صورت یک پارچه دیده می شود. قیمت نرده شیشه ای از  این نوع مدل نرده نسبت به سایر مدل های نرده شیشه ای بیشتر می باشد.

قیمت نرده شیشه ای  مازندران

در صورتی که در رابطه با قیمت نرده شیشه ای مازندران سوال یا درخواستی دارید می توانید با گروه صنعتی نگین شرق و با شماره تلفن  ۰۹۱۵۵۱۱۹۴۹۷ تماس حاصل فرمایید.

مطالب زیر را حتما بخوانید