نگین شرق

استوپ شیشه سکوریت

اگر بخواهیم به صورت عامیانه توضیح دهیم، منظور از  استوپ شیشه سکوریت جزو یراق الاتی از شیشه سکوریت است که درب شیشه‌ای هنگام نصب و اجرا  روی آن قرار می گیرد از استوپ شیشه سکوریت جهت باز و بسته شدن آسان ، نرم و ایمن درب ها استفاده می شوم.

در گذشته استوپ شامل قطعاتی بودند که برای درب شیشه ای مشکل ایجاد میکردند. ولی امروزه با تغییر استاندارد در قطعات استوپ مشکل را حل کردند .استوپ شیشه سکوریت انواع متنوع و گوناگون دارند و بسته به کاربرد درب شیشه سکوریت و محل استفاده درب شیشه ای متفاوت است.

استوپ ها در حال حاضر در دو نوع توکار و روکار وجود دارد. همانطور که از نام استوپ شیشه سکوریت روکار مشخص است نیاز به کندن و حفر زمین نیست و روی شیشه سکوریت سوار می شود ولی استوپ توکار باید زمین کنده شود و  داخل زمین قرار می گیرد و دارای مقاومت و استحکام بالایی است.

نگین شرق انواع یراق آلات شیشه سکوریت را با بهترین کیفیت در اختیار خریداران گرامی قرار می دهد.

شرکت نگین شرق با معرفی یراق آلات شیشه  با کیفیت و با ضمانت محصولاتی مانند استوپ شیشه سکوریت را با بهترین برند و با کیفیت  ارائه می دهد. 
برای دریافت مشاوره ، خرید  و سایر اطلاعات  با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و کارشناسان نگین شرق اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهند.

محصولات